کد خبر: 11512

ZTE برنامه کاربردی Car Mode را در نمایشگاه CES معرفی کرد

سینا: ZTE، تولیدکننده چینی گوشی تلفن همراه یک برنامه کاربردی جدید با نام “Car Mode” را در دستگاه آندرویدی خود قرار داد که برای کاربران امکان انتشار فرمان‌های صوتی جهت برقراری تماس‌های تلفنی، اجرای موسیقی و خواندن پیام‌های متنی دریافت شده را هنگام رانندگی فراهم می‌کند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، ZTE این برنامه کاربردی را به عنوان بخشی از همکاری خود با شرکت آمریکایی تشخیص صدا Nuance Communication، سازنده نرم‌افزارهای دیکته صوتی و دستیار مجازی مانند Dragon Dictate و Dragon Assistant معرفی کرده است.
برنامه کاربردی Car Mode روی دستگاه‌های آندرویدی سال جدید ZTE از سوی این شرکت نصب خواهد شد و برای فراهم کردن دسترسی بدون استفاده از دست به گوشی‌های هوشمند برای کاربران درنظر گرفته شده است.
کاربران با استفاده از این برنامه می‌توانند با فرمان‌های صوتی خود از برنامه‌های راهیابی استفاده کنند و به اطلاعات آب و هوایی نیز دسترسی داشته باشند.
Car Mode همچنین می‌تواند تماس گیرنده‌ها با کاربر گوشی را اعلام کند و کاربر نیز قادر خواهد بود با استفاده از ویژگی حالت “مزاحم نشوید” تمام تماس‌ها و پیام‌ها را هنگام رانندگی مسدود کند.
براساس اعلام ZTE با همکاری با شرکت Nuance دیگر برنامه‌های کاربردی تشخیص صدا نیز که از بیش از ۲۵ زبان پشتیبانی می‌کند، به دستگاه‌های آندرویدی این شرکت وارد خواهند شد.
ZTE برنامه کاربردی جدید Car Mode خود را در نمایشگاه محصولات الکترونیکی (CES) امسال معرفی کرد.نظرات غیرفعال است.