کد خبر: 10570

PAPها خدمات ارزش افزوده ارائه دهند

سینا: رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی گفت: تسهیم بازار، اتصال مستقیم به شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت، ارائه خدمات ارزش افزوده از جمله راهکارهای گسترش حوزه فعالیت اپراتورهایPAP و ایجاد فضای رقابتی برای ارائه خدمات اینترنت است.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، محمدعلی فرقانی که در جلسه با مدیران یازده شرکت PAP سخن می‌گفت، افزود: رگولاتوری این آمادگی را دارد که به بررسی راهکارهای اجرائی و رهنمودهای فکری اپراتورهای PAP درباره مشکلات و مسائلی که با آن روبرو هستند پرداخته و از ظرفیتهای قانونی برای رفع آنها استفاده کند.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: رگولاتوری به دنبال آن است که در چارچوب پروانه اعطا شده به اپراتورها قانون را اعمال کند تا حداقل مفاد این پروانه‌ها اجرا شود.

در این جلسه که معاونین و برخی مدیران سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی نیز حضور داشتند، مدیران عامل شرکت‌های PAP مسائل مربوط به حوزه فعالیت خود در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور از جمله موانع پیش رو در ارائه سرویس‌های اینترنت و نحوه ارتباط با سایر اپراتورها، تسهیم بازار، تعرفه، زنجیره خدمات، ایجاد شبکه انتقال داده در استان‌‎ها و … را بیان کردند.نظرات غیرفعال است.