اپراتورهای جهان

تکنسین‌های کامکست را در صفحه نمایش موبایل خود ردیابی کنید

سینا: شرکت مخابراتی کامکست، با هدف به حداقل رساندن زمان اتلافی مشتریان، ویژگی جدیدی را به برنامه کاربردی خود اضافه کرده است. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات(سینا)، کامکست که بزگترین اپراتور شبکه‌های کابلی و یکی از بزرگترین شبکه‌های ارائه... (ادامه)

بر چسب:         

بنگلادش شبکه وایمکس را با استفاده از ISPها توسعه می‌دهد

سینا: رگولاتور ارتباطات بنگلادش، BTRC، پیشنهاداتی را ارایه داده است که براساس آن به تامین‌کنندگان اینترنت این کشور (ISP) اجازه می‌دهد برای پروانه‌های وایمکس سیار درخواست دهند.... (ادامه)

مدیرعامل آلواریون استعفا داد

سینا: در پی مذاکراتی که در حوزه فروش زیرساخت‌های وایرلس رژیک صهیونیستی وجود داشت، شرکت آلوریون بیان داشت آقای هزی لاپید از پست خود به عنوان مدیر و مدیرعامل شرکت استعفا داده است. با این حال وی تا انتقالات تمام... (ادامه)

پیشی گرفتن تعداد کاربران LTE از وایمکس

سینا: طبق اطلاعات گزارش موسسه تحقیقاتی ABI در مورد تحول در باند وسیع موبایل، در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۱ و شش ماهه نخست سال ۲۰۱۲ در کره جنوبی، ایالات متحده و ژاپن شاهد آن بودیم که تعداد مشترکین LTE... (ادامه)

رئیس وایمکس فروم بازنشسته می‌شود

سینا: وایمکس فروم اعلام کرد آقای رونالد جی رسنیک رئیس وایمکس فروم تا پایان ماه جاری از شغل خود بازنشسته خواهد شد. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، دملان بایرن از این پس جانشین او در وایمکس فروم خواهد... (ادامه)

یوتای روسیه مجوز مهاجرت به LTE را دریافت کرد

سینا: رگولاتوری روسیه اعلام کرد: یوتا، اپراتور وایمکس این کشور مجوز مهاجرت به LTE و ارایه سرویس‌های مبتنی بر این فناوری با استفاده از طیف رادیویی که در اختیار دارد را دریافت کرد.... (ادامه)

فروش نخستین گوشی هوشمند وایمکس آغاز شد

سینا: اپراتور آمریکایی Sprint Nextel فروش نخستین گوشی هوشمند مبتنی بر وایمکس مدل HTC EVO نسل چهارم را آغاز کرد.... (ادامه)

ZTE برنده قرارداد توسعه شبکه وایمکس مالزی شد

سینا: ZTE چین برنده قرارداد کلید در دست توسعه شبکه وایمکس مالزی شد.... (ادامه)

جنگ فناوری میان وایمکس و LTE آغاز می شود

سینا: ماه دسامبر گذشته نخستین شبکه تجاری LTE توسط TeliaSonera در دنیا برای عرضه سرویس های نسل چهارم تلفن همراه در استکهلم سوئد راه اندازی شد.... (ادامه)

هوواوی شبکه وایمکس هند را راه اندازی می کند

سینا: هوواوی نخستین شبکه تجاری وایمکس هند را با همکاری اپراتور BSNL این کشور در دو شهر راه اندازی کرد. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این شبکه امکان دسترسی به سرویس های پرسرعت دیتا را برای نقاط روستایی... (ادامه)