مبین نت

ارایه اینترنت تا ۴۰ مگابیت مبین‌نت در شهر گرگان

سینا: در راستای توسعه شبکه اینترنت پر سرعت ثابت مبین نت (TD-LTE) ، این‌بار نوبت به شهر گرگان رسید. به گزارش آژانس خبری صنعت  ارتباطات (سینا) از روابط عمومی مبین نت، از این پس ساکنین شهر گرگان می‌توانند اینترنت ثابت بی‌سیم... (ادامه)

آغاز فروش TD-LTE مبین‌نت در پنج شهر

سینا: فروش اینترنت خانگی و اداری بی‌سیم تا سرعت ۴۰ مگابیت در شهرهای تهران،ری،کیش،مشهد و کرج آغاز شد. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی مبین نت، همزمان با بهره‌برداری از شبکه TD-LTE مبین‌نت توسط محمود واعظی، وزیر... (ادامه)

مبین‌نت در اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TD-LTE

سینا: شرکت ارتباطات مبین‌نت در بیستمین اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TDD-LTE که از 8 تا 10 آذر ماه در شهر اوزاکا ژاپن توسط انجمن (extended Global Platform (XGP و اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TD-LTE برگزار شد، حضور داشت.... (ادامه)

رونمایی از ‪LTE‬ خانگی و اداری مبین نت در نمایشگاه تلکام

سینا: شرکت ارتباطات مبین‌نت در نمایشگاه ایران تله‌کام امسال از ‪LTE‬ خانگی و اداری خود رونمایی خواهد کرد.... (ادامه)

محصول جدید مبین‌نت ویژه سازمان‌ها و ادارات

سینا: شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های ارایه دهنده خدمات پهنای باند اینترنت به شرکت‌ها و سازمان‌ها به تازگی از محصول جدید خود رونمایی کرده است.... (ادامه)

فروش ویژه وایمکس مبین نت تا ۱۵ شهریور ماه

سینا: شرکت ارتباطات مبین نت در نظر دارد با آغاز فصل تابستان اقدام به فروش ویژه طرح‌های اشتراکی یک ساله به همراه مودم وایمکس با قیمتی استثنایی کند.... (ادامه)

دانلود شبانه نامحدود مبین نت در ماه رمضان

سینا: اپراتور وایمکس مبین نت امکان دانلود شبانه رایگان به صورت نامحدود را در طول ماه مبارک رمضان برای مشترکان خود فراهم کرد.... (ادامه)

پروژه نمایشگاهی شهر آفتاب تحت پوشش وایمکس مبین‌نت هم قرار گرفت

سینا: شهر آفتاب که از این پس بنا است میزبان نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی باشد، تحت پوشش اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت قرار گرفت.... (ادامه)

سه هزار مسافر نوروزی کیش به شبکه وای‌فای عمومی مبین‌نت متصل شدند

سینا: با عرضه سرویس وای‌فای عمومی مبین‌نت در جزیره کیش با نام تجاری وایمو در تعطیلات نوروز بیش از سه هزار مسافر این جزیره به شبکه وای‌فای عمومی این اپراتور متصل شدند.... (ادامه)

مبین‌نت: تنها اپراتور ایرانی هستیم که پهنای باند خود را از چهار فیبر بزرگ زیرساخت دریافت می‌کنیم

سینا: شرکت ارتباطات مبین‌نت اعلام کرد تنها شرکت ارایه‌دهنده خدمات اینترنت در ایران است که پهنای باند ورودی به داخل کشور را از چهار فیبر بزرگ شرکت زیرساخت دریافت کرده است و در صورت قطع شدن یکی از فیبرهای ورودی... (ادامه)