فناوری

آیندهٔ سلفی: دیگر تنها یک عکس نیست

تحقیق جدید نشانگر آن است که مصرف‌کنندگان آمادهٔ پذیرش «سلفی» به‌عنوان ابزاری در بانکداری، خرید، مراقبت‌های بهداشتی و موارد دیگرند. پیش‌گویی‌های یک آینده‌شناس و نظرسنجی از ۶٬۵۰۰ نفر، نشانگر آن است که مشتریان آمادهٔ استفاده از دوربین جلوی تلفن هوشمندشان... (ادامه)

تمدید مهلت ثبت نام در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران

دبیرخانه ی جشنواره وب و موبایل ایران پس از استقبال بسیاری از سایت های مطرح برای شرکت در نهمین جشنواره و با توجه به برخی از مشلات فنی که طی چند روز گذشته رفع شده اند و همچنین امکان تایید... (ادامه)

اسنپ ۳ و اپلیکیشن اپل واچ منتشر شدند ‎

نسخه سوم اپلیکیشن اسنپ و اپلیکیشن اپل واچ اسنپ آماده شدند و در دسترس کاربران قرار گرفتند. در این مطلب با قابلیت‌های جدید اسنپ و نسخه مخصوص ساعت هوشمند آشنا خواهید شد. اسنپ اپل واچ با استفاده از ساعت هوشمندتان... (ادامه)

سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران اعلام کرد: معرفی شرکت های دارای مجوز خدمات پس از فروش سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان

شش شرکت سخت افزاری عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران موفق به دریافت مجوز خدمات پس از فروش از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شدند. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، ازروابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه... (ادامه)

تلفیق قابلیت NAND و SSD دستاورد جدید درایوهای سامسونگ شرکت

تلفیق قابلیت NAND و SSD دستاورد جدید درایوهای سامسونگ شرکت

سینا: سامسونگ به تازگی درایوهای جامد با نام SSD 845DC EVO با عملکرد فوق پیشرفته ‏‏و امنیت بالا برای سرورهایی با حجم اطلاعات بالا، متراکم و فشرده، مختص مراکز داده‌ها طراحی کرده است. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)... (ادامه)

همکاری وایمکس فروم و انجمن TD-LTE

سینا: وایمکس فروم و انجمن جهانی TD-LTE از همکاری گسترده با یکدیگر خبر دادند.... (ادامه)

از تجارب سایر کشور ها در مسیر توسعه دولت الکترونیکی بهره می بریم

سینا: این آمادگی را داریم که در زمینه هایی تجارت الکترونیک ، دولت الکترونیک و توسعه نرم افزار از تجارب کشور ها ی دیگر بهره ببریم. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری... (ادامه)

ASUS در سال ۲۰۱۰ با کتاب الکترونیکی مبتنی بر وایمکس می آید

سینا: ASUS اعلام کرد در سال 2010 کتاب الکترونیکی را به بازار معرفی خواهد کرد که از قابلیت های نسل سوم، وای فای و فناوری وایمکس موبایل برخوردار خواهد بود.... (ادامه)

درآمدهای بازار وایمکس سال ۲۰۱۳ به ۴٫۹ میلیارد دلار می رسد

با وجود اظهارات بي اعتبار كننده شركت هاي بزرگي مانند نوكيا و اريكسون در مورد فن آوري وايمكس، به نظر مي رسد بازار تجهيزات وايمكس آينده خوبي پيش رو داشته باشد.... (ادامه)

وایمکس موبایل و اکوسیستم در حال کاهش آن

طي ماه هاي گذشته رويدادها و تصميماتي از سوي عرضه كنندگان تجهيزات بي سيم ترديدهايي را در مورد آينده و بهره برداري از وايمكس موبايل برانگيخت.... (ادامه)