فناوری

زیرساخت‌های دستیابی به فناوری نسل پنج (۵G) توسط ایرانسل به بهره‌برداری تجاری رسید

سینا: در حضور وزیر ارتباطات و در مراسم افتتاح فاز سوم شبکه ملی اطلاعات برای نخستین بار؛ زیرساخت‌های دستیابی به فناوری نسل پنج (۵G) توسط ایرانسل به بهره‌برداری تجاری رسید به گزارش آژانش خبری صنعت ارتباطات (سینا) و به نقل از... (ادامه)

نمایشگاه تلکام ۲۰۱۷ از ۲۴ تا ۲۷ مهر ۹۶ برگزار می شود

سینا- نمایشگاه ایران تله کام ۲۰۱۷ از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد گردید. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات( سینا)، با توجه به آغاز فراخوان ثبت نام، از کلیه... (ادامه)

آیندهٔ سلفی: دیگر تنها یک عکس نیست

تحقیق جدید نشانگر آن است که مصرف‌کنندگان آمادهٔ پذیرش «سلفی» به‌عنوان ابزاری در بانکداری، خرید، مراقبت‌های بهداشتی و موارد دیگرند. پیش‌گویی‌های یک آینده‌شناس و نظرسنجی از ۶٬۵۰۰ نفر، نشانگر آن است که مشتریان آمادهٔ استفاده از دوربین جلوی تلفن هوشمندشان... (ادامه)

تمدید مهلت ثبت نام در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران

دبیرخانه ی جشنواره وب و موبایل ایران پس از استقبال بسیاری از سایت های مطرح برای شرکت در نهمین جشنواره و با توجه به برخی از مشلات فنی که طی چند روز گذشته رفع شده اند و همچنین امکان تایید... (ادامه)

اسنپ ۳ و اپلیکیشن اپل واچ منتشر شدند ‎

نسخه سوم اپلیکیشن اسنپ و اپلیکیشن اپل واچ اسنپ آماده شدند و در دسترس کاربران قرار گرفتند. در این مطلب با قابلیت‌های جدید اسنپ و نسخه مخصوص ساعت هوشمند آشنا خواهید شد. اسنپ اپل واچ با استفاده از ساعت هوشمندتان... (ادامه)

سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران اعلام کرد: معرفی شرکت های دارای مجوز خدمات پس از فروش سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان

شش شرکت سخت افزاری عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران موفق به دریافت مجوز خدمات پس از فروش از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شدند. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، ازروابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه... (ادامه)

تلفیق قابلیت NAND و SSD دستاورد جدید درایوهای سامسونگ شرکت

تلفیق قابلیت NAND و SSD دستاورد جدید درایوهای سامسونگ شرکت

سینا: سامسونگ به تازگی درایوهای جامد با نام SSD 845DC EVO با عملکرد فوق پیشرفته ‏‏و امنیت بالا برای سرورهایی با حجم اطلاعات بالا، متراکم و فشرده، مختص مراکز داده‌ها طراحی کرده است. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)... (ادامه)

همکاری وایمکس فروم و انجمن TD-LTE

سینا: وایمکس فروم و انجمن جهانی TD-LTE از همکاری گسترده با یکدیگر خبر دادند.... (ادامه)

از تجارب سایر کشور ها در مسیر توسعه دولت الکترونیکی بهره می بریم

سینا: این آمادگی را داریم که در زمینه هایی تجارت الکترونیک ، دولت الکترونیک و توسعه نرم افزار از تجارب کشور ها ی دیگر بهره ببریم. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری... (ادامه)

ASUS در سال ۲۰۱۰ با کتاب الکترونیکی مبتنی بر وایمکس می آید

سینا: ASUS اعلام کرد در سال 2010 کتاب الکترونیکی را به بازار معرفی خواهد کرد که از قابلیت های نسل سوم، وای فای و فناوری وایمکس موبایل برخوردار خواهد بود.... (ادامه)