وایمکس

آیندهٔ سلفی: دیگر تنها یک عکس نیست

تحقیق جدید نشانگر آن است که مصرف‌کنندگان آمادهٔ پذیرش «سلفی» به‌عنوان ابزاری در بانکداری، خرید، مراقبت‌های بهداشتی و موارد دیگرند. پیش‌گویی‌های یک آینده‌شناس و نظرسنجی از ۶٬۵۰۰ نفر، نشانگر آن است که مشتریان آمادهٔ استفاده از دوربین جلوی تلفن هوشمندشان... (ادامه)

آغاز فروش TD-LTE مبین‌نت در پنج شهر

سینا: فروش اینترنت خانگی و اداری بی‌سیم تا سرعت ۴۰ مگابیت در شهرهای تهران،ری،کیش،مشهد و کرج آغاز شد. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی مبین نت، همزمان با بهره‌برداری از شبکه TD-LTE مبین‌نت توسط محمود واعظی، وزیر... (ادامه)

تمدید مهلت ثبت نام در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران

دبیرخانه ی جشنواره وب و موبایل ایران پس از استقبال بسیاری از سایت های مطرح برای شرکت در نهمین جشنواره و با توجه به برخی از مشلات فنی که طی چند روز گذشته رفع شده اند و همچنین امکان تایید... (ادامه)

اسنپ ۳ و اپلیکیشن اپل واچ منتشر شدند ‎

نسخه سوم اپلیکیشن اسنپ و اپلیکیشن اپل واچ اسنپ آماده شدند و در دسترس کاربران قرار گرفتند. در این مطلب با قابلیت‌های جدید اسنپ و نسخه مخصوص ساعت هوشمند آشنا خواهید شد. اسنپ اپل واچ با استفاده از ساعت هوشمندتان... (ادامه)

مبین‌نت در اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TD-LTE

سینا: شرکت ارتباطات مبین‌نت در بیستمین اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TDD-LTE که از 8 تا 10 آذر ماه در شهر اوزاکا ژاپن توسط انجمن (extended Global Platform (XGP و اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TD-LTE برگزار شد، حضور داشت.... (ادامه)

سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران اعلام کرد: معرفی شرکت های دارای مجوز خدمات پس از فروش سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان

شش شرکت سخت افزاری عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران موفق به دریافت مجوز خدمات پس از فروش از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شدند. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، ازروابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه... (ادامه)

رونمایی از ‪LTE‬ خانگی و اداری مبین نت در نمایشگاه تلکام

سینا: شرکت ارتباطات مبین‌نت در نمایشگاه ایران تله‌کام امسال از ‪LTE‬ خانگی و اداری خود رونمایی خواهد کرد.... (ادامه)

محصول جدید مبین‌نت ویژه سازمان‌ها و ادارات

سینا: شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های ارایه دهنده خدمات پهنای باند اینترنت به شرکت‌ها و سازمان‌ها به تازگی از محصول جدید خود رونمایی کرده است.... (ادامه)

فروش ویژه وایمکس مبین نت تا ۱۵ شهریور ماه

سینا: شرکت ارتباطات مبین نت در نظر دارد با آغاز فصل تابستان اقدام به فروش ویژه طرح‌های اشتراکی یک ساله به همراه مودم وایمکس با قیمتی استثنایی کند.... (ادامه)

دانلود شبانه نامحدود مبین نت در ماه رمضان

سینا: اپراتور وایمکس مبین نت امکان دانلود شبانه رایگان به صورت نامحدود را در طول ماه مبارک رمضان برای مشترکان خود فراهم کرد.... (ادامه)