وایمکس

زیرساخت‌های دستیابی به فناوری نسل پنج (۵G) توسط ایرانسل به بهره‌برداری تجاری رسید

سینا: در حضور وزیر ارتباطات و در مراسم افتتاح فاز سوم شبکه ملی اطلاعات برای نخستین بار؛ زیرساخت‌های دستیابی به فناوری نسل پنج (۵G) توسط ایرانسل به بهره‌برداری تجاری رسید به گزارش آژانش خبری صنعت ارتباطات (سینا) و به نقل از... (ادامه)

نمایشگاه تلکام ۲۰۱۷ از ۲۴ تا ۲۷ مهر ۹۶ برگزار می شود

سینا- نمایشگاه ایران تله کام ۲۰۱۷ از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد گردید. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات( سینا)، با توجه به آغاز فراخوان ثبت نام، از کلیه... (ادامه)

ارایه اینترنت تا ۴۰ مگابیت مبین‌نت در شهر گرگان

سینا: در راستای توسعه شبکه اینترنت پر سرعت ثابت مبین نت (TD-LTE) ، این‌بار نوبت به شهر گرگان رسید. به گزارش آژانس خبری صنعت  ارتباطات (سینا) از روابط عمومی مبین نت، از این پس ساکنین شهر گرگان می‌توانند اینترنت ثابت بی‌سیم... (ادامه)

تعویض رایگان مودم‌های وایمکس ایرانسل با TD-LTE

سینا: ایرانسل مودم‌های وایمکس مشترکان خود را با مودم‌های اینترنت پهن‌باند ثابت نسل‌های ۴ و ۵/۴ تعویض می‌کند. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، مشترکان مودم‌های وایمکس ایرانسل که پیش از این از تکنولوژی نسل دو... (ادامه)

آیندهٔ سلفی: دیگر تنها یک عکس نیست

تحقیق جدید نشانگر آن است که مصرف‌کنندگان آمادهٔ پذیرش «سلفی» به‌عنوان ابزاری در بانکداری، خرید، مراقبت‌های بهداشتی و موارد دیگرند. پیش‌گویی‌های یک آینده‌شناس و نظرسنجی از ۶٬۵۰۰ نفر، نشانگر آن است که مشتریان آمادهٔ استفاده از دوربین جلوی تلفن هوشمندشان... (ادامه)

آغاز فروش TD-LTE مبین‌نت در پنج شهر

سینا: فروش اینترنت خانگی و اداری بی‌سیم تا سرعت ۴۰ مگابیت در شهرهای تهران،ری،کیش،مشهد و کرج آغاز شد. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی مبین نت، همزمان با بهره‌برداری از شبکه TD-LTE مبین‌نت توسط محمود واعظی، وزیر... (ادامه)

تمدید مهلت ثبت نام در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران

دبیرخانه ی جشنواره وب و موبایل ایران پس از استقبال بسیاری از سایت های مطرح برای شرکت در نهمین جشنواره و با توجه به برخی از مشلات فنی که طی چند روز گذشته رفع شده اند و همچنین امکان تایید... (ادامه)

اسنپ ۳ و اپلیکیشن اپل واچ منتشر شدند ‎

نسخه سوم اپلیکیشن اسنپ و اپلیکیشن اپل واچ اسنپ آماده شدند و در دسترس کاربران قرار گرفتند. در این مطلب با قابلیت‌های جدید اسنپ و نسخه مخصوص ساعت هوشمند آشنا خواهید شد. اسنپ اپل واچ با استفاده از ساعت هوشمندتان... (ادامه)

مبین‌نت در اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TD-LTE

سینا: شرکت ارتباطات مبین‌نت در بیستمین اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TDD-LTE که از 8 تا 10 آذر ماه در شهر اوزاکا ژاپن توسط انجمن (extended Global Platform (XGP و اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TD-LTE برگزار شد، حضور داشت.... (ادامه)

سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران اعلام کرد: معرفی شرکت های دارای مجوز خدمات پس از فروش سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان

شش شرکت سخت افزاری عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران موفق به دریافت مجوز خدمات پس از فروش از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شدند. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، ازروابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه... (ادامه)