سایر

زیرساخت‌های دستیابی به فناوری نسل پنج (۵G) توسط ایرانسل به بهره‌برداری تجاری رسید

سینا: در حضور وزیر ارتباطات و در مراسم افتتاح فاز سوم شبکه ملی اطلاعات برای نخستین بار؛ زیرساخت‌های دستیابی به فناوری نسل پنج (۵G) توسط ایرانسل به بهره‌برداری تجاری رسید به گزارش آژانش خبری صنعت ارتباطات (سینا) و به نقل از... (ادامه)

نحوه شناسایی گوشی های قاچاق

اگر می خواهید بدانید که گوشی شما به صورت قاچاق وارد  کشور شده است یا قانونی متن زیر را بخوانید: گام اول: #۰۶#* را شماره گیری کنید تا کد ۱۵ رقمی گوشی تلفن همراه مخصوص خود (IMEI) را دریافت کنید.... (ادامه)

آزمایشگاه موبایل با تجهیزات و سرویس‌های جدید نوسازی شد

سینا: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با توجه به نیاز توسعه‌دهندگان بازی‌های موبایل و تبلت جهت کنترل کیفیت، اقدام به ایجاد فضایی مناسب برای این منظور کرده بود. به‌تازگی این آزمایشگاه با تجهیزات و امکانات جدید نوسازی شده و آماده سرویس‌دهی... (ادامه)

ASUS Router App دستیار همه فن حریف شبکه بیسیم

راه حل های ایسوس در دنیای شبکه باعث شده تا مشتریان آن بیشترین رضایت را از محصولات خریده داری شده داشته باشند. قابلیت های متنوع، پوشش گسترده، امنیت و سرعت بالا در محصولات شبکه ایسوس همیشه به چشم می خورد.... (ادامه)

گوشیx power ، قدرتمندترین باتری با قیمتی بسیار مناسب

سری جدید x ال‌جی سراسر از شگفتی است. در این مدل‌ها بسیاری از امکانات پیشرفته پرچمداران سری G و V ال‌جی در اختیار کاربر قرار دارد و به او این امکان را می‌دهد تا از ویژگی‌های گوشی‌های پرچم دار در... (ادامه)

تفاهم‌نامه همکاری با نوکیا برای گسترش تکنولوژی TDD-LTE در ایران

تفاهم‌نامه همکاری با نوکیا برای گسترش تکنولوژی TDD-LTE در ایران

سینا: در مراسمی با حضور وزیران ارتباطات ایران و فنلاند، مدیرعامل نوکیا و رییس هیات مدیره شرکت شاتل به نمایندگی از کنسرسیوم دارندگان فرکانسTDD-LTE ، تفاهم‌نامه همکاری با شرکت فنلاندی نوکیا برای گسترش این تکنولوژی در کشور بسته شد. بنابر... (ادامه)

آغاز به کار سومین دوره جشنواره بازی‌سازان مستقل ایران

سینا: نشست خبری سومین دوره «جشنواره بازیسازان مستقل ایران» صبح روز سه‌شنبه برگزار شده و فعالیت این جشنواره از روز ۱۶ شهریور ۹۵ به صورت رسمی آغاز شد. جشنواره بازیسازان مستقل ایران از بهمن ماه ۹۲ توسط بخش خصوصی و... (ادامه)

های وب با وودافون قرارداد مشارکت بست

سینا: شرکت های وب، ارایه دهنده خدمات ارتباطات ثابت (FCP) پس از حدود ۹ ماه مذاکره بالاخره با گروه مخابراتی وودافون برای مشارکت و همکاری توافق کرد. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، های وب به تازگی زمینه همکاری... (ادامه)

T-Mobile در صف فروش قرار گرفت

سینا: فروش شرکت T-Mobile ایالات متحده توسط سهامداران عمده در لیست انتظار قرار داده شده است و قبل از مزایده طیف رادیویی بعدی برای فروش عرضه خواهد شد. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، خبرگزاری رویترز به استناد افراد... (ادامه)

سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین تلفن سیار راه‌اندازی شد

سینا: قائم مقام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از راه‌اندازی سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین تلفن سیار به نام اشخاص روی پورتال این سازمان خبر داد. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات... (ادامه)