اپراتورهای جهان

مشارکت غیرسهامداری وودافون و های‌وب نهایی شد

سینا: وودافون و های‌وب درخصوص همکاری و مشارکت با یکدیگر به صورت غیرسهامداری در بازار ایران به توافق نهایی رسیدند.... (ادامه)

اورنج فرانسه برای همکاری با همراه اول مذاکره می کند

سینا: اپراتور فرانسوی اورنج مذاکرات با همراه اول برای بررسی زمینه های همکاری با بزرگترین اپراتور تلفن همراه ایران را بررسی می کند و مذاکرات با آن را شروع کرده است.... (ادامه)

ایران کانکت ۲۰۱۶ در تهران برپا می شود

سینا: وزارت ارتباطات و شرکت ارتباطات زیرساخت، شهریورماه امسال «ایران کانکت ۲۰۱۶» را با حضور شرکت‌های مطرح مخابرات دنیا برگزار می‌کنند. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری شرکت ارتباطات زیرساخت ایران از صاحب‌نظران،... (ادامه)

همکاری Swisscom و اریکسون برای راه اندازی ۵G در سوییس

سینا: Swisscom و اریکسون همکاری های مشترک برای راه اندازی فناوری نسل پنجم تلفن همراه در کشور سوییس را آغاز کردند.... (ادامه)

موافقت MTN با پرداخت ۱٫۶۷ میلیارد دلار جریمه نیجریه

سینا: MTN نیجریه با پرداخت بخشی از جریمه صورت گرفته از سوی دولت این کشور به دلیل عدم قطع سیم کارت های ثبت نام نشده موافقت کرد.... (ادامه)

اریکسون در محیط آزمایشی با فناوری ۵G به سرعت دانلود ۲۵ گیگ دست یافت

سینا: فناوری 5G تا سال 2020 تجاری خواهد شد و اپراتورهای پیشرو از هم اکنون برای استانداردها و آزمایش‌های این فناوری برنامه‌ریزی می‌کنند تا بتوانند به طور موثر طیف فرکانس بالای این فناوری جدید را مهار کنند.... (ادامه)

آلفا تله‌کام سهامش در ترکسل به ارزش ۲٫۷ میلیارد دلار را می‌فروشد

سینا: شرکت مخابراتی آلفای روسیه اعلام کرده است که تمایل دارد سهام خود در ترک‌سل را به ارزش 2.7 میلیارد دلار بفروشد. این اقدام در راستای حل و فصل یک دعوای حقوقی طولانی مدت است.... (ادامه)

توافق SK تله‌کام کره جنوبی با دولت ایران برای ارایه راهکارهای IoT

سینا: SK تله‌کام کره جنوبی از امضای توافق‌نامه برای ارایه راه‌کارهای نرم‌افزاری IoT به کمپانی‌های ایرانی خبر داد.... (ادامه)

امارات Snapchap را مسدود کرد

سینا: هر دو شبکه تلفن همراه امارات متحده عربی، آخرین نسخه از برنامه Snapchap را به دلیل نقض مقررات VoIP محلی مسدود کرد.... (ادامه)

ZTE در پی تحریم‌های ایالات متحده سه تن از مدیران خود را تغییر می‌دهد

سینا: انتظار می‌رود سه تن از مدیران ارشد ZTE از جمله مدیرعامل این شرکت تا پایان هفته استعفا بدهند. این اقدام در پی تحریم‌های این شرکت از سوی ایالات متحده رخ داده است.... (ادامه)