فناوری

محدودیت زمانی دارندگان موافقت اصولی MVNO حذف شد

سینا: معاون بررسی های فنی و صدور پروانه رگولاتوری از حذف محدودیت مهلت شش ماهه دارندگان موافقت اصولی پروانه اپراتور مجازی تلفن همراه (MVNO) برای عقد قرارداد عمده‌فروشی با اپراتورهای میزبان خبر داد.... (ادامه)

FCC طیف فرکانسی بالاتر از ۲۴ گیگاهرتز را به ۵G تخصیص داد

سینا: کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا (FCC) قانون جدیدی را تصویب کرده است که براساس آن طیف فرکانسی بالاتر از 24 گیگاهرتز را به توسعه نسل پنجم فناوری خدمات تلفن همراه اختصاص داد.... (ادامه)

همکاری Swisscom و اریکسون برای راه اندازی ۵G در سوییس

سینا: Swisscom و اریکسون همکاری های مشترک برای راه اندازی فناوری نسل پنجم تلفن همراه در کشور سوییس را آغاز کردند.... (ادامه)

اعطای تسهیلات به توسعه دهندگان نرم افزارهای کاربردی امن تلفن همراه

سینا: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به منظور ایجاد اشتغال پایدار و عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی و توانمندسازی شركت های فعال در حوزهICT و در راستای حمایت از نرم افزارهای تخصصی در نظر دارد از شركت های تولید... (ادامه)

گشاییش مرکز جهانی تحقیقات هواوی در فرانسه

سینا: هواوی نسبت به راه اندازی و گشایش مرکز تحقیقات ریاضی خود در فرانسه اقدام کرد.... (ادامه)

همکاری نوکیا و گروه MTS درمورد IoT و ۵G در روسیه

سینا: نوکیا و MTS روسیه به منظور راه‌اندازی فناوری نسل پنجم توافق‌نامه همکاری امضا کردند.... (ادامه)

هزار برابر شدن ظرفیت کل شبکه سلولی با پیاده‌سازی ۵G

سینا: ظرفیت کل شبکه سلولی با پیاده‌سازی نسل پنجم ارتباطات سیار (5G) هزار برابر خواهد شد.... (ادامه)

اریکسون در محیط آزمایشی با فناوری ۵G به سرعت دانلود ۲۵ گیگ دست یافت

سینا: فناوری 5G تا سال 2020 تجاری خواهد شد و اپراتورهای پیشرو از هم اکنون برای استانداردها و آزمایش‌های این فناوری برنامه‌ریزی می‌کنند تا بتوانند به طور موثر طیف فرکانس بالای این فناوری جدید را مهار کنند.... (ادامه)

مهاجرت Tele2 به سرویس های ابری

سینا: شرکت Tele2 یک تغییر در رویکرد خود به فناوری خواهد داشت که به موجب آن عملکرد شبکه و بخش فناوری اطلاعات این اپراتور به سرویس ابری منتقل می‌شود.... (ادامه)

ترافیک داده تلفن همراه در سراسر جهان به ۳۹ میلیون ترابایت در ماه می‌رسد

سینا: میزان ترافیک داده تلفن همراه در جهان باتوجه به افزایش تعداد مشترکین تلفن همراه و تمایل مشترکین به اتصال دائم دستگاه تلفن همراه‌شان به اینترنت به صورت نمایی درحال افزایش است. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، موسسه... (ادامه)