اپراتور سوم

راه‌اندازی سرویس پرداخت قبض و خرید شارژ از طریق سامانه تلفن گویا

سینا: سرویس پرداخت قبض و خرید شارژ از طریق شماره گیری 200 راه اندازی شد.... (ادامه)

تخفیفهای ویژه رایتل به مناسبت نمایشگاه الکامپ البرز

سینا: رایتل هدایای ویژه خود را به مناسبت برگزاری نمایشگاه الکامپ استان البرز معرفی کرد. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی رایتل، نمایشگاه الکامپ استان البرز در بازه زمانی ۵ الی ۸ بهمن ماه در محل... (ادامه)

تخفیفهای ویژه رایتل به مناسبت نمایشگاه الکامپ کرمانشاه

سینا: رایتل هدایای ویژه خود را به مناسبت برگزاری نمایشگاه الکامپ استان کرمانشاه معرفی کرد. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی رایتل، نمایشگاه الکامپ استان کرمانشاه در بازه زمانی ۵ الی ۸ بهمن ماه در محل... (ادامه)

راه‌اندازی سرویس خرید اپلیکیشن از بازار مایکت برای مشترکین رایتل

سینا: سرویس خرید اپلیکیشن از بازار مایکت (Myket) برای مشترکین رایتل با برقراری ارتباط مستقیم با سامانه شارژینگ راه اندازی شد.... (ادامه)

رایتل امکان استفاده از رومینگ در هنگام پرواز را فراهم کرد

سینا: سرویس "رومینگ در پرواز" با اپراتور OnAir توسط رایتل راه اندازی شد.... (ادامه)

رایتل: هیچ یک از بسته‌های اینترنت رایتل حذف نشده‌اند

سینا: رایتل با تکذیب حذف برخی از بسته‌های اینترنت اعلام کرد نه تنها هیچ یک از بسته‌ها حذف نشده است بلکه بسته‌های جدید برای پوشش نیاز تمامی مشترکین به فهرست بسته های رایتل اضافه شده است.... (ادامه)

پروانه فعالیت شرکت خدمات ارتباطی رایتل اصلاح شد

سینا: با تصمیم هیئت وزیران، پروانه فعالیت شرکت خدمات ارتباطی رایتل اصلاح شد.... (ادامه)

فراخوان رایتل برای خرید پلتفرم شبکه هوشمند

سینا: شرکت خدمات ارتباطی رایتل درنظر دارد نسبت به شناسایی پیمانکاران و مجریان واجد شرایط داخلی و خارجی در زمینه فناوری اطلاعات برای خرید پلتفرم شبکه هوشمند مطابق شرایط و نیازمندی های مندرج در RFI اقدام کند.... (ادامه)

دریچه هفت با پربارترین آرشیو محتوایی در اختیار مشترکین رایتل قرار گرفت

سینا: سرویس دریچه هفت رایتل امکان استفاده از ۱۲ هزار محتوای ویدیویی را برای مشترکین این اپراتور فراهم کرده است. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی رایتل، مشترکین رایتل با استفاده از سرویس دیتا و با... (ادامه)

رایتل: به هیچ وجه برای مشترکین ما پیامک تبلیغاتی ارسال نمی شود

سینا: رایتل مدعی شد تنها اپراتور تلفن همراه ایرانی است که از طریق ارسال پیام کوتاه انبوه درآمدی کسب نمی¬کند و تاکنون پیامک تبلیغاتی برای مشترکین خود ارسال نکرده است.... (ادامه)