اسپادان

نخستین آزمایش موفقیت‌آمیز تماس تلفنی VoLTE در ایران

سینا: ایرانسل برای نخستین بار در ایران، تست فناوری انتقال صدا بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (VoLTE) را با موفقیت به انجام رساند.... (ادامه)

سهم بازار اپراتورهای تلفن همراه کشور مشخص شد

سینا: سهم بازار اپراتورهای تلفن همراه از بازار موبایل کشور به صورت تفکیکی مشخص شد.... (ادامه)

بیشترین مکالمات بین‌المللی ایرانیان با عراق، امارات و ترکیه است

سینا: سال گذشته کشور عراق در بین کشورهای همسایه در صدر جدول مکالمات درخواستی ایرانیان قرار گرفت و پس از آن کشورهای امارات و ترکیه، سهم بسیار بالایی از مدت زمان مکالمه بین‌الملل خروجی از کشور را دارند.... (ادامه)

رشد ۳۲ درصدی تنوع محتوای موبایل

سینا: مدیرکل بازاریابی شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل از رشد ۳۲ درصدی تنوع محتوا در شبکه ایرانسل در مقایسه با سال گذشته خبر داد. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، باقر صمدی در مراسم بهره‌برداری از نخستین شبکه نسل چهارم در ایران... (ادامه)

تشکیل گروه‌های مطالعاتی برای مخابرات اضطراری

سینا: گروه‌های مطالعاتی برای تدوین طرح جامع مخابرات اضطراری در شرایط بحران در دانشگاه علم و صنعت تشکیل شد.... (ادامه)

تعرفه انتقال شارژ موبایل ۵۰۰ ریال شد

سینا: کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعرفه انتقال شارژ از سیم‌کارت‌های دائمی یا اعنباری به تلفن‌های همراه اعتباری را حداکثر 500 ریال تصویب کرد.... (ادامه)

نحوه تسهیم درآمد اپراتورهای تلفن ثابت و همراه از مکالمات بین‌الملل تصویب شد

سینا: کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات نحوه تسهیم درآمد اپراتورهای تلفن ثابت و همراه از مکالمات بین‌الملل صادره از کشور را بررسی و مقررات آن را تصویب کرد.... (ادامه)

قیمت هر شماره موبایل سالیانه ۳۲۰ تومان شد

سینا: کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعرفه هر شماره تلفن ثابت را 160 تومان، تعرفه هر شماره تلفن همراه را 320 تومان و تعرفه هر شماره وایمکس را 240 تومان تصویب کرد.... (ادامه)

تعرفه هر پیامک طرح ورزش‌یاری ۱۰ هزار ریال تعیین شد

سینا: کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره 153 خود با درخواست وزارت ورزش و جوانان درخصوص اجرای طرح ملی ورزش یاری موضوع مصوبه هیات وزیران، ضوابط این طرح از طریق شبکه‌های تلفن همراه و تلفن ثابت برای جمع‌اوری کمک‌های... (ادامه)

رشد بازار تلفن همراه در نقاط روستایی

سینا: بازار تلفن همراه ایران با کندی اجتناب‌ناپذیر رشد مواجه شده است و با اشباع شدن بازار تلفن همراه در شهرهای بزرگ، این رشد به نقاط روستایی که دسترسی‌های محدودی دارند، رسیده است.... (ادامه)