اپراتورهای ایران

امضای تفاهم نامه همکاری همراه اول و قوه قضائیه

سینا: به منظور پیشگیری از وقوع جرائم مرتبط با تلفن همراه، تفاهم نامه همکاری بین معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و اپراتورهای تلفن همراه کشور منعقد شد.... (ادامه)

خرید آنلاین مودم TD-LTE با بیش از ۵۰ درصد تخفیف

سینا: ایرانسل از امکان خرید آنلاین مودم‌های اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) با بیش از ۵۰ درصد تخفیف و بسته‌های ویژه اینترنت، از فروشگاه اینترنتی این اپراتور خبر داد. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، با... (ادامه)

سرویس «حساب چند کاربره» در دسترس مشترکان دائمی نیز قرار گرفت

سینا: ایرانسل ویژگی‌های جدیدی را به سرویس «حساب چند کاربره» خود افزوده و امکان استفاده از آن را برای مشترکان دائمی خود نیز فراهم کرد. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور به عنوان بزرگترین... (ادامه)

ایرانسلی‌هایی که ثبت‌نام‌شان تکمیل نشده به وب‌سایت ایرانسل مراجعه کنند

سینا: ایرانسل از امکان تکمیل ثبت‌نام مشترکان از طریق وب‌سایت این اپراتور خبر داد. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور اعلام کرد نظر به پایان مهلت اعلام شده از سوی سازمان تنظیم مقررات... (ادامه)

۱۲۱ شهر ایران تحت پوشش «فورجی پلاس» ایرانسل

سینا: ایرانسل اعلام کرد هم اکنون ۱۲۱ شهر ایران تحت پوشش سرویس نسل ۴٫۵ اینترنت همراه (+۴G) هستند. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور در راستای پیشگامی در توسعه فناوری، بهبود تجربه کاربران... (ادامه)

ارایه بسته‌های جدید مدت‌دار نوترینو توسط همراه اول

سینا: همراه اول از ارایه بسته‌های جدید ۱۰ و ۲۰ گیگابایتی نوترینو خبر داد.... (ادامه)

راه‌اندازی سرویس خرید اپلیکیشن از بازار مایکت برای مشترکین رایتل

سینا: سرویس خرید اپلیکیشن از بازار مایکت (Myket) برای مشترکین رایتل با برقراری ارتباط مستقیم با سامانه شارژینگ راه اندازی شد.... (ادامه)

حضور«همراه اول» در «الکامپ ۲۰۱۶» با شعار «از سرعت سبقت بگیرید»

سینا: همراه اول با ارائه خدمات و سرویس های جدید خود، در نمایشگاه بین المللی «الکامپ ۲۰۱۶»، شرکت می کند.... (ادامه)

امکان خرید نرم‌افزارهای موبایلی با حساب ایرانسلی فراهم شد

سینا: ایرانسل برای نخستین بار در ایران، با هدف بهبود زیرساخت‌های کسب‌وکار الکترونیک و طی همکاری با فروشگاه‌های نرم‌افزار موبایلی، امکان پرداخت هزینه خرید نرم‌افزار از اعتبار ایرانسلی مشترکان را فراهم کرده است.... (ادامه)

رایتل امکان استفاده از رومینگ در هنگام پرواز را فراهم کرد

سینا: سرویس "رومینگ در پرواز" با اپراتور OnAir توسط رایتل راه اندازی شد.... (ادامه)