تلفن ثابت

پروژه‌های شاتل در فاز سوم شبکه ملی اطلاعات افتتاح شد  

پروژه‌های شاتل در فاز سوم شبکه ملی اطلاعات افتتاح شد   

آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) : صبح امروز در مراسمی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  و معاونان وی پروژه‌های ملی شرکت شاتل در فاز سوم شبکه ملی اطلاعات افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی گروه شرکت‌های شاتل، در... (ادامه)

مخابرات اعتقادی به نقش حاکمیتی رگولاتوری ندارد

سینا: مدیرعامل شرکت شاتل، از ادامه قطع سرویس تلفن‌ثابت این شرکت خبر داد.... (ادامه)

جوابیه شاتل به اطلاعیه شرکت مخابرات در خصوص قطع اینترکانکشن

سینا: در پی ایجاد اختلال و قطع اتصال متقابل شبکه تلفن ثابت شرکت شاتل با شبکه تلفن ثابت و همراه شرکت مخابرات ایران و انتشار ادعاهای غیرواقعی در اطلاعیه مورخ ۱۰/۱۰/۱۳۹۵ آن شرکت با عنوان “شرکت شاتل قرارداد اتصال متقابل... (ادامه)

قبوض تلفن ثابت گران شد/اضافه شدن بند هزینه‌ای جدید

در راستای مصوبه دولت برای تعدیل تعرفه‌های ارتباطی، قبوض تلفن ثابت این دوره گران و مکالمه با تلفن اجباری شد. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، تیر ماه سال جاری و براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعرفه هر... (ادامه)

هفدهمین نمایشگاه تلکام چهارم مهر ماه آغاز به کار می‌کند

سینا: هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی که بیشتر با نام اختصاری ایران تله کام شناخته شده است، از 4 تا 7 مهر ماه سال 95 آغاز به کار می‌کند.... (ادامه)

رییس هیات مدیره مخابرات: ظرفیت خدمات مخابرات را به سه برابر افزایش می دهیم

سینا: رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: در وضعیت فعلی در عرصه ی ارتباطات دارای رقیب هستیم. این امر ما را مجبور می کند که برای رشد بیشتر تلاش کنیم و جزو برنامه های شرکت مخابرات ایران است که... (ادامه)

اختلال در ارتباطات مشترکین تفن ثابت و همراه اول شمال غرب تهران به دلیل انفجار لوله گاز

سینا: سحرگاه امروز با انفجار لوله گاز در منطقه شهران، ارتباطات مشترکین تلقن ثابت و همراه اول در منظقه شمال غرب تهران دچار مشکل شده است.... (ادامه)

رگولاتوری: درباره تعرفه تلفن ثابت نتیجه قطعی مشخص نشده است

سینا: دبیر كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات گفت: در جلسه اخیر كمیسیون مدل‌های مختلف تعیین تعرفه تلفن ثابت مورد بررسی قرار گرفت؛ اما هنوز نتیجه قطعی مشخص نشده است.... (ادامه)

فراخوان مخابرات برای دریافت خدمات مشاوره در زمینه اجرای ادغام شرکت‌ها

سینا: شرکت مخابرات ایران به منظور اجرای سیاست‌های مصوب برای ادغام شرکت‌های مخابرات استانی، برای شناسایی اشخاص ذی‌صلاح در امر مشاوره و اجرای ادغام شرکت‌ها فراخوان داد.... (ادامه)

رییس هیات مدیره مخابرات خبر داد: سهم ۱٫۵ درصدی مخابرات از تولید ناخالص کشور

سینا: رییس جدید هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: مخابرات مجموعه‌ای است که سهم 5/1 درصدی از تولید ناخالص کشور دارد و 60 تا 70 درصد از سهم بازار را در اختیار دارد.... (ادامه)