دیتا

مخابرات اعتقادی به نقش حاکمیتی رگولاتوری ندارد

سینا: مدیرعامل شرکت شاتل، از ادامه قطع سرویس تلفن‌ثابت این شرکت خبر داد.... (ادامه)

شاتل از حمله سایبری به زیرساخت‌های ارتباطی کشور خبر داد

سینا: گروه شرکت‌های شاتل با انتشار اطلاعیه‌ای درباره مشکلات اینترنت در روزهای گذشته از حملات جدید سایبری به برخی از شبکه‌های اینترنتی و زیرساخت‌های ارتباطی کشور خبر داد.... (ادامه)

نخستین ربات بازی‌های تلگرامی راه‌اندازی شد

سینا: ربات‌ها هر روز شکل و رنگ تازه‌ای به خود می‌گیرند و با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه‌های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، مدت‌ها است که ربات‌های تلگرام جزء جدایی ناپذیر این پیام‌رسان شده‌اند و توانسته‌اند با خدماتی که... (ادامه)

مشارکت غیرسهامداری وودافون و های‌وب نهایی شد

سینا: وودافون و های‌وب درخصوص همکاری و مشارکت با یکدیگر به صورت غیرسهامداری در بازار ایران به توافق نهایی رسیدند.... (ادامه)

هفدهمین نمایشگاه تلکام چهارم مهر ماه آغاز به کار می‌کند

سینا: هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی که بیشتر با نام اختصاری ایران تله کام شناخته شده است، از 4 تا 7 مهر ماه سال 95 آغاز به کار می‌کند.... (ادامه)

تفاهم‌نامه همکاری با نوکیا برای گسترش تکنولوژی TDD-LTE در ایران

تفاهم‌نامه همکاری با نوکیا برای گسترش تکنولوژی TDD-LTE در ایران

سینا: در مراسمی با حضور وزیران ارتباطات ایران و فنلاند، مدیرعامل نوکیا و رییس هیات مدیره شرکت شاتل به نمایندگی از کنسرسیوم دارندگان فرکانسTDD-LTE ، تفاهم‌نامه همکاری با شرکت فنلاندی نوکیا برای گسترش این تکنولوژی در کشور بسته شد. بنابر... (ادامه)

آغاز به کار سومین دوره جشنواره بازی‌سازان مستقل ایران

سینا: نشست خبری سومین دوره «جشنواره بازیسازان مستقل ایران» صبح روز سه‌شنبه برگزار شده و فعالیت این جشنواره از روز ۱۶ شهریور ۹۵ به صورت رسمی آغاز شد. جشنواره بازیسازان مستقل ایران از بهمن ماه ۹۲ توسط بخش خصوصی و... (ادامه)

چابهار منطقه آزاد ارتباطات پهنای باند بین الملل شد

سینا: مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: هزینه لندینگ در منطقه آزاد چابهار را به صفر رساندیم تا این منطقه به عنوان یک منطقه ارتباطی ارزان و آزاد معرفی شود. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، محمد جواد جهرمی... (ادامه)

 شرکت زیرساخت فیبر تاریک به اپراتورها و شرکت‌های FCP  واگذار می کند

سینا: شرکت ارتباطات زیرساخت با هدف توسعه شبکه فیبر نوری و ایجاد رقابت سالم در فضای ICT ، در مسیر های درون استانی فیبر تاریک به اپراتورها و شرکت‌های FCP متقاضی، واگذار می‌کند.... (ادامه)

افزایش ظرفیت انتقال بین استانی شاتل به ۱۰۰ گیگابیت بر ثانیه

سینا: رییس هیات مدیره شرکت شاتل با اشاره به راه‌اندازی رسمی فاز اول شبکه ملی اطلاعات در هفته دولت به فعالیت شرکت‌های اینترنتی در این زمینه اشاره کرد و گفت: در راستای شبکه ملی اطلاعات، شرکت شاتل 13 شبکه تحویل... (ادامه)