کد خبر: 9051

BH-310 عضو جدید خانواده NFC‌ نوکیا

سینا: نوکیا عرضه هدست بلوتوث استریوی Nokia BH-310 را آغاز کرد. این هدست بلوتوث NFC به طور خاص برای افرادی طراحی شده که زمان زیادی را در خودرو خودشان می‌گذرانند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی نوکیا در ایران، نوکیا BH-310 بسیار ارگونومیک و خوش دست است. کیفیت صدای فوق العاده‌‎ای دارد و البته می‌تواند فقط با یک ضربه به گوشی هوشمند NFC شما متصل شود.
این هدست با برخورداری از دو میکروفون و پردازش سیگنال دیجیتال، قابلیت پارازیت‌گیری قوی و حذف انعکاس صدا را دارد و با وجود هرگونه سر و صدای اضافی محیط، مطمئن باشید که می‌توانید صدای طرف مقابل را بشنوید و صدای شما با وضوح کامل شنیده می‌شود.
بهره‌گیری از شارژ سریع، مدت زمان طولانی استندبای و مجموعه‌ای کامل از تجهیزات برای تماس‌های داخل خودرو، به این معنی است که اگر مدام سفر می‌کنید، دیگر به دردسر نمی‌افتید. شما می‌توانید با قابلیت “همیشه آماده” نوکیا (Always Ready) فقط با برداشتن BH-310 از پایه نگهدارنده به تماس‌ها پاسخ دهید. با گذاشتن هدست سر جای خودش، تماس به طور خودکار قطع می‌شود.
در حال حاضر نوکیا گستره بزرگی از هدست‌ها و بلندگو NFC دارد. بنابراین شما می‌توانید به گوشی هوشمند خود فقط با یک ضربه ساده متصل شوید. چند نمونه از این لوازم جانبی عبارتند از: بلندگوی Nokia Play 360°، هدست بلوتوث‌های استریو BH-221 و Essence، هدست بلوتوث مونوی Luna نمونه‌ای از آنها هستند.نظرات غیرفعال است.