کد خبر: 10637

۷۰ درصد تخفیف مودم وایمکس ایرانسل به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر

سینا: ایرانسل اعلام کرد به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت معصومه (س)، مودم‌های وایمکس خود را با تخفیفی ویژه تا ۷۰ درصدی واگذار می‌کند.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، مودم‌های وای فای و USB وایمکس ایرانسل در روزهای ۲۷ و ۲۸ شهریور ماه با تخفیف ویژه واگذار می‌شوند بطوریکه مودم‌های USB با تخفیف ۷۰ درصدی به قیمت ۲۹۹ هزار ریال و مودم‌های وای فای با تخفیف ۵۰ درصدی به قیمت ۴۹۹ هزار و ۵۰۰ ریال فروخته می‌شوند.

قیمت این مودم‌ها بدون احتساب ۵ درصد مالیات بر ارزش افزوده است و مراحل ثبت‌نام و عملیات پرداخت باید ظرف مدت ۳ روز از زمان ثبت‌نام انجام شود و در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی هر نفر تنها می‌تواند یک حساب وایمکس ثبت‌نام کند و در صورت ثبت‌نام برای بیش از یک حساب، ثبت‌نام‌های اضافی ملغی می‌شود.

ثبت‌نام سرویس وایمکس ایرانسل از طریق بخش وایمکس وبسایت رسمی ایرانسل به نشانی www.iracnell.ir، مراجعه به یکی از مراکز خدمات و یا فروشندگان مجاز منتخب وایمکس ایرانسل و یا تماس با مرکز تماس شبانه‌روزی ویژه وایمکس ایرانسل از طریق شماره ۷۰۷ برای تماس از خطوط ایرانسل و ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ برای تماس از سایر خطوط ممکن است.

براساس این گزارش، درحال حاضر خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم از طریق وایمکس ایرانسل، در اکثر شهرهای استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس ارائه می‌شود.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این طرح‌های تخفیفی و طرح های تعرفه وایمکس به وبسایت رسمی ایرانسل به نشانی www.irancell.ir مراجعه کنند.نظرات غیرفعال است.