کد خبر: 12132

۷ مرکز مخابراتی استان تهران توسعه می‌یابد

سینا: عملیات کابل برگردان با هدف توسعه در مراکز مخابرات شهید محلاتی، پاسداران، شهید دستغیب، شهید رمضانی، شهید نظری، پردیس و ملت از ۲۷ فروردین ماه آغاز می‌شود.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکین در مرکز مخابرات شهید محلاتی با پیش‌شماره‌های ۲۲۴۵ الی ۲۲۴۹، ۲۲۱۹ در محدوده این مرکز و در مرکز مخابرات پاسداران با پیش‌شماره‌های ۲۲۵۴ الی ۲۲۵۹، ۲۲۷۶ الی ۲۲۷۹ در محدوده خیابان‌های اختیاریه جنوبی، کوچه‌های مسعود و گل سرخ به مدت ۴۸ ساعت و در مرکز مخابرات شهید دستغیب با پیش‌شماره‌های ۲۲۷۰ الی ۲۲۷۵ در محدوده خیابان‌های همایون، رجایی، شیرین و در مرکز مخابرات شهید رمضانی با پیش‌شماره‌های ۵۵۴۶، ۵۵۶۴ الی ۵۵۶۸ در محدوده مجتمع مسکونی بهمن به مدت ۷۲ ساعت دچار اختلال می‌شود.
همچنین در مرکز مخابرات شهید نظری با پیش‌شماره‌های ۷۷۵۴ الی ۷۷۵۹ در محدوده خیابان‌های شیخ صفی، پازوکی، شهدا، اتوبان شهید صیاد شیرازی، اتوبان امام علی (ع) و در مرکز مخابرات پردیس با پیش‌شماره ۷۶۲۸ در محدوده فاز ۴ شهر پردیس، بهشت به مدت ۳ روز با اختلال همراه است.
براساس همین گزارش، با اجرای عملیات کابل برگردان ارتباط تلفنی و دیتای مشترکین با پیش‌‌شماره‌های ۳۳۱۱، ۳۳۹۶، ۳۳۹۷، ۳۳۹۹ از ساعت ۲۴ به مدت ۶ ساعت دچار اختلال می‌شود.نظرات غیرفعال است.