کد خبر: 12106

۱۱ خبر کوتاه درباره شبکه‌های تلفن همراه دنیا

سینا: ۱۱ خبر کوتاه درباره شبکه‌های مختلف تلفن همراه در دنیا منتشر شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، ۱- تله‌کام سل اندونزی با پشتیبانی FunSpot وارد عرصه خدمات سرگرمی اجتماعی و بازی شد.
۲- اپراتور T-mobile  آمریکا با مصرف‌کننده‌های خود وارد معامله می‌شود به این ترتیب که آیفون ۴ آنها را می‌گیرد و به آنها آیفون ۵ می‌فروشد.
۳- ارائه‌دهنده سرویس ارتباط از راه دور Chunghwa تایوان قصد دارد با استفاده از کد QR سرویس پرداخت با تلفن همراه را برای مصرف‌کننده های خود فراهم آورد.
۴- روجر اپراتور وایرلس کانادا اعلام کرد برای اولین بار تلفن هوشمند بلک بری Q10 قادر خواهد بود با شبکه LTE  با طیف ۲٫۶ گیگاهرتز کار کند.
۵- Lao based Unitel  به قید قرعه به مصرف‌کنندگانی که همان هفته حساب خود را تسویه کنند، جایزه می‌دهد.
۶- دیجیسل اپراتور ارتباطات تلفنی کشور جامائیکا تعرقه‌ای برای مصرف‌کنندگان خود درنظر گرفته که طبق آن هزینه مکالمه در کشور کارئیب و آمریکا مانند همان تعرفه داخل کشور محاسبه می‌شود و علاوه بر آن ارسال پیام کوتاه هم رایگان است.
۷- وودافون هند قراردادی امضا کرده است که به موجب آن خدمات ماشین به ماشین را برای سوخت‌رسانی به ماشین‌های الکترونیکی تازه به بازار آمده تامین کند.
۸- یکی از اپراتورهای تلفن همراه رژیم اشغالگر قدس به مشترکین جدید خود دو ماه خدمات رایگان می‌دهد.
۹- و.دافون هند Aepona را برای مدیریت خدمات API تولیدکنندگان موبایل خود انتخاب کرد.
۱۰- شرکت مخابراتی نپالی انسل اعلام کرده است چنانچه مشترکی صورت حساب خود را زودتر پرداخت کند، در قرعه‌کشی هفتگی جایزه می‌برد. این موقعیت تا ۱۰ هفته همچنان پا برجاست.
۱۱- اپراتور اتصالات مصر با شرکت چینی هواوی قرارداد تامین ایستگاه‌های BTS بدون اندازه خاصی منعقد کرد.نظرات غیرفعال است.