کد خبر: 10732

یک ماه تماس تصویری نامحدود رایگان هدیه سیم‌کارت دائمی رایتل در جشنواره باران

سینا: همزمان با میلاد مبارک حضرت امام رضا (ع) سیم‌کارت‌های دائمی رایتل در شهرهای تهران، کرج، مشهد و شیراز با یک ماه تماس تصویری نامحدود رایگان به فروش می‌رسند.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی رایتل، اولین اپراتور ارائه دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه در جشنواره پاییزی باران سیم‌کارت‌های دائمی خود را به همراه هدایای ویژه به بازار عرضه می‌کند.

در دور جدید فروش سیم‌کارت‌های دائمی رایتل علاوه بر یک ماه تماس تصویری نامحدود رایگان، ۵۰۰ مگا بایت اینترنت و ۱۲۰ پیامک رایگان برای مدت یک ماه به مشترکان ارائه می‌شود.

 مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی رایتل که در جشنواره باران شرکت می‌کنند  پس از پایان یافتن هدایای ویژه نیز می‌توانند با خرید بسته‌های اینترنتی طرح باران از مزایای بسته‌های مصرفی اینترنت پرسرعت این طرح نیز بهره‌مند شوند.

شهروندان شهرهای تهران، کرج، مشهد و شیراز می‌توانند از اول مهر با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و یا وب سایت رسمی رایتل به آدرس www.rightel.ir  اقدام به خرید سیم‌کارت‌های رایتل کنند.

در جشنواره باران علاوه بر هدایای ابتدایی، بسته‌های مصرفی اینترنت یک روزه، ۱۵ روزه و یک ماهه با سرعت دانلود ۱۲۸ و ۵۱۲ کیلو بایت با قیمت‌های مناسب به مشترکان ارائه خواهد شد.

جشنوراه باران جشنواره فروش پاییزی رایتل است که از میلاد مبارک حضرت امام رضا (ع) آغاز و تا پایان آذر ماه ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند از این فرصت برای تهیه سیم‌کارت‌های نسل سوم استفاده کنند.

این اپراتور در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس‌های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می‌توان به تماس تصویری، سرویس‌های چندرسانه‌ای و اینترنت پرسرعت همراه مبتنی بر نسل سوم اشاره کرد.نظرات غیرفعال است.