کد خبر: 13629

یک روز مکالمه رایگان هدیه همراه اول به مشترکین خوش حساب

سینا: اپراتور اول در راستای تشویق مشترکین به پرداخت به موقع قبوض، به افرادی که قبض پایان دوره هر ماه خود را تا پانزدهم ماه به صورت غیرحضوری پرداخت کنند، یک روز مکالمه رایگان درون شبکه هدیه می‌دهد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، از روز یکشنبه ۱۰ آذر ماه تمامی مشترکین دائمی همراه اول که قبض پایان دوره ماهانه خود را تا پایان روز پانزدهم ماه به صورت غیرحضوری پرداخت کنند، مشمول طرح «هدیه شتاب در پرداخت» می‌شوند.
این مکالمه رایگان، نیازمند فعال‌سازی توسط مشترک است؛ لذا مشترکین مشمول طرح می‌بایست با شماره ‌گیری یک کد، شخصا هدیه مکالمه را فعال کنند.
براساس طرح «هدیه شتاب در پرداخت» همراه اول، مشترکین مشمول، از زمان پرداخت قبض تا پایان روز سی‌ام همان ماه، امکان فعال‌سازی و استفاده از هدیه مکالمه رایگان با دیگر مشترکین همراه اول و تلفن ثابت را در روز دلخواه خواهند داشت.
این طرح روی کد دستوری #۱۱۵*۱۱۱* تحت عنوان هدیه شتاب در پرداخت، ارائه می‌شود و مشترکین جهت فعال‌سازی هدیه مکالمه یک روز رایگان می‌بایست در همان روزی که قصد استفاده از مکالمه رایگان را دارند، کد دستوری #۱۱۵۱*۱۱۱* را جهت فعال‌سازی شماره‌گیری کنند.
در طرح «هدیه شتاب در پرداخت»، هنگامی که مشترک قبض پایان دوره خود را پیش از پانزدهم ماه به صورت غیرحضوری پرداخت می‌کند، پیامکی با محتوای مشمول شدن دریافت هدیه یک روز مکالمه رایگان دریافت می‌کند. با این پیاکک مدت زمانی که مشترک برای فعال نمودن هدیه فرصت دارد اعلام می شود و چنانچه مشترک پس از پانزدهم هر ماه اقدام به پرداخت قبض پایان دوره ماهانه خود کند، مشمول دریافت هدیه یک روز مکالمه رایگان نمی شود. همچنین مشترکین پس از فعالسازی هدیه مذکور، به مدت ۲۴ ساعت فرصت خواهند داشت که از هدیه مکالمه رایگان خود استفاده کنند.نظرات غیرفعال است.