کد خبر: 13339

یشنهادهای تشویقی اپراتور دوم به مناسبت هفتمین سالروز راه‌اندازی شبکه ایرانسل

سینا: ایرانسل از ارائه پیشنهادهای تشویقی جذاب به مناسبت هفتمین سالروز راه اندازی شبکه تلفن همراه ایرانسل به مشترکین خود خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، هفت هفته مکالمه رایگان با شماره طلایی، هدیه روز هفتم، شارژ شگفت انگیز جشن هفت، به هفت پیامک بزنید، مسابقه پیامکی جشن هفت، هدیه ویژه اولین هفت مشترک دائمی و هدیه ویژه اولین هفت مشترک اعتباری هفت پیشنهاد تشویقی ایرانسل به مناسبت هفتمین سالروز راه اندازی به شمار می روند.
بر اساس این گزارش، به مدت ۲ هفته از تاریخ ۲۹ مهر تا ۱۷ آذر ۱۳۹۲هر روز یک مشترک جدید ایرانسلی شانس برنده شده سیم کارت طلایی ایرانسل را خواهد داشت و این برندگان می توانند از امکان هفت هفته مکالمه، ارسال پیامک، پیام چند رسانه ای ایرانسلی و GPRS نا محدود و رایگان بهره مند شوند.
همچنین در صورتی که مشترکین ایرانسل در هفته، بین هفت مشترکی باشند که بیشترین مکالمه داخلی شبکه را داشته اند، در روز جمعه هفته بعد می توانند به صورت نا محدود از خط ایرانسل خود استفاده کنند.
این پیشنهاد تشویقی ویژه مکالمه، پیامک ایرانسلی، اینترنت همراه رایگان در روز جمعه هفته بعد بوده و مهلت استفاده از آن از تاریخ ۲۹ مهر تا ۱۷ آذر ۱۳۹۲خواهد بود.
علاوه بر این در جشن هفت ایرانسل، مهلت استفاده از شارژ شگفت انگیز جشن هفت ایرانسل نیز از تاریخ ۲۹ مهر تا ۱۷ آذر ۱۳۹۲تعیین شده است و مهلت اعتبار افزایش یافته شارژ مشترکین سیم کارتهای اعتباری که ۵ هزار تومان سیم کارت خود را شارژ می کنند از ۱۰ روز به ۱۵ روز، مشترکینی که ۱۰ هزار تومان سیم کارت خود را شارژ می کنند از ۱۵ روز به ۲۰ روز و مشترکینی که اقدام به شارژ سیم کارت خود به مبلغ ۲۰ هزار تومان می کنند از ۲۰ روز به ۲۵ روز افزایش می یابد.
علاوه بر این مشترکین ایرانسل می توانند از ۲۹ مهر به مدت هفت هفته در مسابقه پیامکی جشن هفت ایرانسل شرکت کرده و با کسب امتیاز بیشتر شانس خود را برای برنده شدن در قرعه کشی یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۷ امتحان کنند.
مشترکین برای شروع کافی است عبارت haft را به شماره ۷۳۷۷ ارسال کنند تا در این مسابقه شرکت داده شوند. همچنین مشترکین برای اطلاع از امتیازخودکافی است عبارت me را به شماره ۷۳۷۷ ارسال کنند و هزینه هر پیامک نیز ۵۰ تومان در نظرگرفته شده است.
علاوه بر این، هفت مشترک حقیقی سیم کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل که در شروع فعالیت ایرانسل اقدام به ثبت نام و فعال سازی سیم کارت خود کرده اند و همچنان عضو خانواده بزرگ ایرانسل می باشند به مناسبت ۷ سالگی ایرانسل می توانند تا ۷ هزار دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه داشته باشند.
این هدیه ایرانسل تا هفت ماه و هر ماه ۱۰۰۰ دقیقه اعتبار خواهد داشت و به این دسته از مشترکین وفادار یک عدد گوشی موبایل هوشمند نیز اهدا خواهد شد.نظرات غیرفعال است.