کد خبر: 10553

کنگره موبایل ایران اسفند ماه امسال برگزار می‌شود

سینا: کنگره موبایل ایران ۲۹ بهمن ماه تا ۲ اسفند ماه سال جاری در مجل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این کنگره با هدف آشنایی عمومی اقشار مردم با فناوری‌های نوین همراه، توانایی‌های آن و نقشی که این فناوری‌ها می‌تواند در زندگی روزانه داشته باشند، شناسایی تیم‌های جوان و نوپا و شناسایی سازمان‌ها و شرکت‌ها در عرصه­ی تلفن همراه و خدمات قابل ارایه روی آن، ایجاد شور و هیجان، تولید احساس انتظار و میل به مشارکت به اشکال مختلف در بعضی از گروه‌های اجتماعی در رابطه با ورود این فناوری‌های نو به کشور، آشنایی تخصصی دست‌اندرکاران حوزه IT با فناوری‌های نوین همراه و چگونگی مشارکت آنها در شکل‌گیری وفعالیت در فضای تلفن همراه و آشنایی تخصصی صاحبان و مدیران کسب‌وکار (بانک‌ها و موسسات مالی، صنایع، حوزه تبلیغات، فروشندگان کالا و خدمات، کسب‌وکارهای کوچک،…) با فضای فناوری‌های نوین همراه و کمک به ورود آنها به فضای همراه و فعالیت در آن برگزار خواهد شد.

برگزاری سومین همایش خدمات ارزش افزوده تلفن همراه ایران، همایش خدمات مالی و روش‌های نوین پرداخت، همایش خدمات دولتی و شهری بر بستر فناوری‌های همراه و همایش محتوا و نرم افزارهای کاربردی فناوری‌های همراه از جمله بخش‌های این کنگره را تشکیل می‌دهند.

مسابقات شهروند دیجیتال، ایده‌های کاربردی حوزه خدمات تلفن همراه، تولید نرم‌افزار فناوری‌های همراه و وب همراه در زمان برگزاری کنگره موبایل ایران برگزار خواهند شد.

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات به این کنگره ۱۵ آذر ماه و آخرین مهلت ارسال اصل مقالات اول بهمن ماه خواهد بود و نتایج داوری نیز ۳۰ بهمن ماه سال ۱۳۹۱ اعلام خواهند شد.

مقالات باید در ۹ محور تخصصی حوزه فناوری‌های همراه شامل خدمات ارزش افزوده بر بستر تلفن همراه، خدمات مالی و بانکی همراه، خدمات عمومی (دولتی) همراه، بازار و کسب و کار خدمات همراه، حفظ و وفادارسازی مشتری، محتوای همراه، اپراتورها و زیرساخت، نرم‌افزارهای همراه و وب همراه نوشته شوند.نظرات غیرفعال است.