کد خبر: 8125

کرجی ها نخستین کاربران نسل سوم موبایل ایرانی

سینا: با واگذاری سیم کارت های دائمی و دیتای رایتل در کرج از روز گذشته، شهروندان کرجی نخستین کاربران خدمات نسل سوم تلفن همراه در کشور محسوب می شوند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، رایتل اعلام کرده است که در این مرحله با آن دسته از متقاضیانی که پیش ثبت نام خود را انجام داده و در اولویت های فعلی واگذاری هستند، تماس گرفته و از آنها جهت تکمیل مراحل ثبت نام دعوت به عمل خواهد آورد.
بدین ترتیب با تکمیل مراحل ثبت نام در سایت، متقاضیان، ظرف مدت حداکثر سه روز کاری پس از پرداخت هزینه های مربوطه، سیم کارت های دائمی و یا دیتای رایتل را در درب منازل از طریق پست دریافت خواهند کرد.
در این مرحله سیم کارتهای دائمی با  کد ۰۹۲۰ و سیم کارتهای دیتا با کد ۰۹۲۱ در شهر کرج، عرضه می شود. دارندگان سیم کارت­های دائمی رایتل می توانند از انواع خدمات ارائه شده نسل سوم تلفن همراه از جمله مکالمه تصویری، اینترنت  پرسرعت، پیام چند رسانه ­ای و… در کنار دیگر خدمات پایه­ همانند؛ ارسال و دریافت پیام کوتاه استفاده کنند.
متقاضیان سیم کارت دیتای رایتل که ویژه دسترسی به خدمات دیتا و اینترنت پرسرعت هستند، می توانند به طور دائم و به صورت سیار با استفاده از دستگاه های مختلف نظیر انواع تبلت، مودم های جیبی با قابلیت نسل سوم تلفن همراه و لپ تاپ هایی که محل نصب سیم کارت دارند از اینترنت استفاده کنند. این سیم کارت ها قابلیت ارسال و دریافت پیام کوتاه را نیز دارند.نظرات غیرفعال است.