کد خبر: 14089
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی:

کاهش قیمت ADSL از ۲۳ بهمن ماه لازم‌الاجرا است

سینا: معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد: مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات درباره تعرفه ارائه خدمات اینترنت مبتنی بر فناوری ADSL از تاریخ ابلاغ لازم‌الاجراست.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، حسن رضوانی با اشاره به اینکه مصوبه ۱۸۱ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در تاریخ ۲۳ بهمن ابلاغ شده است، گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت مخابرات ایران و شرکت‌های ندا (PAP) از زمان ابلاغ مصوبه ملزم هستند حدود تعرفه، ضوابط و مقررات مربوط به ارائه خدمات اینترنت مبتنی بر فناوری ADSL را رعایت کنند.
وی افزود: این شرکت‌ها برای اجرای مصوبه کمیسیون به مهلت زمانی برای اصلاح قراردادها، تنظیم و تعریف تعرفه‌های جدید در سیستم‌های صورتحساب و شارژینگ نیاز دارند، بر همین اساس رگولاتوری با در نظر گرفتن این بازه زمانی، پیگیری و نظارت لازم را برای اجرای مفاد مصوبه انجام خواهد داد.
رضوانی با تاکید بر اینکه شرکت‌های ارتباطات زیرساخت، مخابرات ایران و PAP از زمان ابلاغ مصوبه ملزم به رعایت تعرفه‌ها هستند، تصریح کرد: عدم رعایت تعرفه‌های مصوب تخلف و گران‌فروشی محسوب شده و اگر شرکت‌ها به هر عنوان بیش از سقف تعیین شده مبلغی را دریافت کنند، ملزم به بازگرداندن این مبالغ هستند.نظرات غیرفعال است.