کد خبر: 2148

کاهش فوق العاده قیمت اینترنت پرسرعت در یزد

سینا: همزمان با آغاز دهه فجر و با بزرگداشت سی و یکمین بهار انقلاب اسلامی ایران، گروه پیشگامان کویر برای شهروندان یزدی هدیه ای ویژه در نظر گرفته است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سیناه) از روابط عمومی گروه پیشگامان کویر یزد، مدیر بازرگانی این شرکت با بیان اینکه به مناسبت دهه فجر تعرفه های جدیدی و غیرقابل قیاس با گذشته برای شهروندان استان یزد در خصوص اینترنت پرسرعت ADSL در نظر گرفته شده است، گفت: در تعرفه های جدید وضعیت اعتباری مشترک از حالت اعتباری حجم دانلود به میزان اعتبار ریالی تغییر وضعیت داده شده است.
مرتضی یغمایی گفت: بر این اساس هزینه اعتبار ریالی بر اساس زمان استفاده محاسبه می شود، در این روش سه بازه زمانی در نظر گرفته شده است که از ساعت ۷ تا ۱۵ هر گیگا بایت دانلود معادل ۳۵هزار ریال، ازساعت  ۱۵ تا ۲۴ معادل ۲۵هزار ریال و از ساعت ۲۴ تا ۷ صبح ۵هزار ریال محاسبه خواهد بود.
وی افزود: در این طرح میزان هزینه دانلود یک فایل در طول روز متفاوت است و میزان اعتبار مشترک نیز بر اساس زمان استفاده محاسبه می شود. در قراردادهای یکساله تا سقف ۷ گیگا بایت و در شش ماه سه گیگا بایت دانلود دارند و چنانچه قبل از اتمام تاریخ حجم گیگابایت به اتمام برسد مشترک می تواند با خرید کارت های اعتباری که در بازار ارائه می شود از طریق سایت و یا تلفن گویا اقدام به شارژ اعتبار خود کند.
یغمایی به قابلیت جدید برای مشترکان اشاره کرد وگفت: تلفن گویای ۷۲۵۰۵۵۵ برای مشترکان، علاوه بر امکان شارژ اعتبار، خدمات دیگری نیز ارائه می کند که می توان به اعلام زمان اتمام قرارداد، اعلام میزان اعتبار باقی مانده و پیام برای مدیریت اشاره کرد.
مدیربازرگانی شرکت تعاونی پیشگامان کویر یزد زمان رسمی فعالیت این طرح را ابتدای بهمن ماه اعلام کرد و گفت: جزییات قیمت ها از طریق سایت شرکت به نشانی www.pishgaman.com  اعلام می شود. 1. m

  میخوام بدوم کدوم ادم بی خبری این خبرا رو میزاره اگه پول میگیرین که برای پیشگامان تبلیغات کنید باید خجالت بکشید
  شاید تعرفه ذکر شده درست باشه ولی از قیمت واقعیش خیلی بیشتره
  اخه از شرکتی که ایترنت dial-up رو کیلو بایتی ۲٫۵ ریال حساب میکنه یعنی گرونتر از gprs شبانه ایرنسل یعنی ۱ ریال بر کیلوبایت چی باید توقع داشت؟
  اینجا رو ببینین:
  http://pishgaman.com/index.aspx?pageid=6

 2. saeed

  اره راست میگی داداش اینا همشون دزد سر گردنه هستند. اگه من پول و دانشش رو داشتم یه شرکت میزدم اینترنت مفت میدادم ملت حال کنن.تا بازار تک قطبی باشه همینه