کد خبر: 8499

تنزل جایگاه مخابرات، همراه اول، گسترش الکترونیک مبین و مخابرات تهران در رتبه بندی سالیانه ۱۰۰ شرکت برتر سازمان مدیریت صنعتی

سینا: رتبه و جایگاه شرکت های مخابرات ایران، ارتباطات سیار (همراه اول)، گسترش الکترونیک مبین ایران و شرکت مخابرات استان تهران در رتبه بندی سالیانه ۱۰۰ شرکت برتر که امروز توسط سازمان مدیریت صنعتی اعلام شد کاهش یافته است.

به گزارش خبرنگار آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) رتبه شرکت مخابرات ایران در میان ۱۰۰ شرکت برتر کشور در سال ۹۰ (برای سال مالی ۸۹) نسبت به سال گذشته با یک پله کاهش از پنجم به ششم و رتبه شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) هم با یک پله کاهش نسبت به سال قبل از رتبه دهم به یازدهم تنزل یافته است.

در همین حال جایگاه هولدینگ گسترش الکترونیک ایران ۵ رتبه کاهش از مقام بیست و دوم این لیست به بیست و هفتم سقوط کرده و شرکت مخابرات استان تهران نیز بعنوان سود ده ترین شرکت مخابرات استانی از مقام ۶۱ به ۶۳ تنزل داشته است.

این در حالی است که جایگاه ایرانسل در بین ۱۰۰ شرکت برتر کشور با ۳ پله ارتقا نسبت به سال گذشته از بیست و ششم به بیست و سوم ارتقاء پیدا کرده، ضمن اینکه ایرانسل بعنوان تنها شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباط در فهرست ۱۰ شرکت پیشرو در رتبه بندی سال ۹۰ سازمان مدیریت صنعتی جاگرفته است.نظرات غیرفعال است.