کد خبر: 4972

کاهش بهای سهام مخابرات و همراه اول

سینا: بهای سهام دو نماد شرکت مخابرات ایران و همراه اول امروز روی تابلوهای اصلی تالار بورس و فرابورس کاهش یافت.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۵ ریال کاهش قیمت معادل ۰٫۱۹ درصد به ۲۶۵۰ ریال رسید.
قیمت آغازین معاملات اخابر امروز ۲۵۹۷ ریال و قیمت پایانی آن ۲۶۵۰ ریال بود و بالاترین قیمت ۲۶۷۸ ریال و پایین ترین قیمت ۲۵۹۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات امروز سهام شرکت مخابرات ایران به ۵ میلیون و ۴۹۱ هزار و ۱۹۲ سهم به ارزش ۱۴ میلیارد و ۵۰۴ میلیون و ۲۱۹ هزار و ۶۷۵ ریال به تعداد ۴۵۱ معامله رسید.
نماد اخابر امروز تاثیر منفی ۴٫۸۲ واحدی در شاخص بورس داشت و ارزش بازار معاملات تالار شیشه ای بورس نیز به ۱۲۱ میلیون و ۵۶۵ هزار و ۱۸۷ میلیون ریال رسید.
نماد سهام شرکت ارتباطات سیار ایران روز تابلوی فرابورس نیز امروز همچون شرکت اصلی خود با کاهش قیمت مواجه بود و بهای آن را به ۳۷۸۰۲ ریال رساند.
بهای سهام همراه امروز با ۱٫۳۸ درصد تغییر منفی مواجه بود و با حجم معاملا ۲ میلیون و ۴۰۶ هزار و ۵۷۴ سهم به ارزش ۹۳ میلیون و ۳۶۱ هزار و ۴۸۶ میلیون ریال، یک هزار و ۴۹۰ معامله را امروز ثبت کرد.
قیمت آغازین معاملات سهام همراه اول امروز ۳۷ هزار و ۸۰۵ ریال بود و بالاترین قیمت آن به ۳۸ هزار و ۲۷۸ ریال و پایین ترین آن به ۳۷۶۰۲ ریال رسید.
نماد همراه در طول یک هفته گذشته بالاترین قیمت ۳۸ هزار و ۴۸۶ ریال را تجربه کرده و پایین ترین قیمت آن ۳۴ هزار و ۹۵۰ ریال بوده که متعلق به قیمت روز عرضه سهام در فرابورس است.  1. hassan

    لطفا اخرین اخبار بورس را امیل فرمایید با تشکر