کد خبر: 13493

کاهش بهای سهام مخابرات و همراه اول

سینا: ارزش سهام شرکت‌های مخابرات ایران و ارتباطات سیار ایران امروز در بازار بورس با کاهش قیمت مواجه شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۵۲ ریال کاهش قیمت و ۱٫۶۲ درصد تغییر منفی به ۲۵۶۲ ریال رسید.
قیمت آغازین معاملات سهام این شرکت ۲۵۷۰ ریال و قیمت پایانی آن ۳۱۵۸ ریال بود و بالاترین قیمت ۳۱۴۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۳۰۸۲ ریال را ثبت کردو
حجم معاملات سهام آن نیز به شش میلیون و ۲۲۰ هزار و ۲۳۶ سهم به ارزش ۱۹ میلیارد و ۲۵۸ میلیون و ۱۸۸ هزر و ۹۹۰ ریال با ۵۶۲ معامله رسید.
نماد اخابر امروز ۴۸٫۷۷ واحد تاثیر منفی روی شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۴۴ میلیون و ۸۶۹ هزار و پنج میلیون ریال کاهش یافت.
از سوی دیگر، بهای هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران نیز امروز ۸۷ ریال کاهش قیمت و ۰٫۱۸ درصد تغییر منفی به ۴۱ هزار و ۵۴۸ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت با قیمت ۴۲ هزار و یک ریال آغاز و با قیمت ۴۸ هزار و ۹۹۰ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۴۸ هزار و ۹۰۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۸ هزار و ۵۰۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام همراه اول امروز به ۱۵۸ هزر و ۹۴۱ سهم به ارزش هفت میلیارد و ۷۱۰ میلیون و ۱۲۶ هزار و ۴۷۲ ریال با ۱۱۲ معامله رسید.
نماد همراه نیز امروز ۳٫۶۷ واحد تاثیر منفی در شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۰۱ میلیون و ۱۶۳ هزار و ۵۰۶ میلیون ریال کاهش یافت.نظرات غیرفعال است.