کد خبر: 12984

کاهش بهای سهام مخابرات و همراه اول

سینا: بهای سهام شرکت‌های مخابرات ایران و ارتباطات سیار ایران امروز در بازار بورس با کاهش قیمت مواجه شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۷۸ ریال کاهش قیمت و ۳٫۰۷ درصد تغییر منفی به ۲۴۶۰ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت با قیمت ۲۴۳۷ ریال آغاز شد و با قیمت ۲۴۶۰ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۲۴۳۷ ریال و پایین‌ترین قیمت ۲۴۳۷ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام مخابرات امروز به ۱۰ میلیون و ۶۳۷ هزار و ۵۸۰ سهم به ارزش ۲۵ میلیارد و ۹۲۳ میلیون و ۷۸۲ هزار و ۴۶۰ ریال با ۲۹۲ معامله رسید.
نماد اخابر امروز ۷۲٫۷ واحد تاثیر منفی بر شاخص بورس گذاشت و ارزش بازار آن به ۱۱۲ میلیون و ۸۴۹ هزار و ۱۹۳ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران با ۹۸ ریال کاهش قیمت و ۰٫۲۴ درصد تغییر منفی به ۴۱ هزار و ۴۸۸ ریال رسید.
معاملات همراه اول امروز با قیمت ۴۰ هزار و ۸۰ ریال آغاز شد و با قیمت ۴۱ هزار و ۴۸۸ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۴۰ هزار و ۲۴۹ ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۰ هزار و دو ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام این شرکت امروز ۶۴ هزار و ۷۱۲ سهم به ارزش ۲ میلیارد و ۵۹۰ میلیون و ۲۷۱ هزار و ۵۱۴ ریال با ۱۰۶ معامله بود.
نماد همراه امروز ۴٫۱۱ واحد تاثیر منفی بر شاخص بورس گذاشت و ارزش بازار آن به ۸۵ میلیون و ۶۷۲ هزار و ۸۹ میلیون ریال رسید.نظرات غیرفعال است.