کد خبر: 13942

کاهش بهای سهام مخابرات و همراه اول در بورس

سینا: سهام شرکت‌های مخابرات ایرات و ارتباطات سیار ایران امروز در بازار بورس با کاهش قیمت مواجه شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۹۵ ریال کاهش قیمت و ۳٫۲۳ درصد تغییر منفی به دو هزار و ۸۵۰ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت دو هزار و ۸۳۸ ریال آغاز و با قیمت دو هزار و ۸۵۰ پایان یافت و بالاترین قیمت دو هزار و ۹۴۷ ریال و پایین‌ترین قیمت دو هزار و ۸۲۸ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام مخابرات امروز به ۱۷ میلیون و ۷۸۹ هزار و ۱۷۹ سهم به ارزش ۵۰ میلیارد و ۶۹۷ میلیون و ۴۳ هزار و ۲۸۰ ریال با یک هزار و ۴۶۶ معامله رسید.
نماد اخابر، امروز ۸۸٫۶۱ واحد تاثیر منفی روی شاخص بورس گذاشت و ارزش بازار آن به ۱۳۰ میلیون و ۷۳۹ هزار و ۹۱۹ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران امروز با ۲۵۵ ریال کاهش قیمت و ۰٫۴۸ درصد تغییر منفی به ۵۲ هزار و ۳۴۵ ریال رسید.
معاملات سهام همراه اول نیز امروز با قیمت ۵۱ هزار ریال آغاز شد و با قیمت ۵۲ هزار و ۳۴۵ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۵۲ هزار و ۸۰۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۵۰ هزار و ۴۹۷ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام این شرکت امروز به ۲۰۸ هزار و ۵۹۹ سهم و ارزش آن به ۱۰ میلیارد و ۷۰۹ میلیون و دو هزار و ۴۰۸ ریال با ۱۸۰ معامله رسید.
نماد همراه امروز ۱۰٫۷۱ واحد تاثیر منفی در شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۰۸ میلیون و ۹۱ هزار و ۶۲۹ میلیون ریال رسید.نظرات غیرفعال است.