کد خبر: 13273

کاهش بهای سهام مخابرات و افزایش بهای سهام همراه اول

سینا: سهام شرکت مخابرات ایران امروز با کاهش قیمت و سهام شرکت ارتباطات سیار ایران با افزایش قیمت در بازار بورس مواجه شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۱۹ ریال کاهش قیمت و ۰٫۷۴ درصد تغییر منفی به ۲۵۸۸ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۲۵۱۰ ریال آغاز و با قیمت ۲۵۴۳ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۲۵۷۲ ریال و پایین‌ترین قیمت ۲۴۸۵ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام مخابرات امروز به ۷ میلیون و ۴۱۵ هزار و ۹۲ سهم به ارزش ۱۸ میلیارد و ۷۴۰ میلیون و ۷۱۹ هزار و ۵۹۸ ریال با ۸۹۴ معامله رسید.
نماد اخابر در اولین روز هفته جاری ۱۸٫۱ واحد تاثیر منفی روی شاخص بورس گذاشت و ارزش بازار آن به ۱۱۶ میلیون و ۶۵۶ هزار و ۷۰۶ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای هر سهم شرکت ارتباطات سیار امروز با شش ریال افزایش قیمت و ۰٫۰۱ درصد تغییر مثبت مواجه شد و بهای سهام آن به ۴۱ هزار و ۵۵۷ ریال رسید.
قیمت آغازین معاملات سهام آن ۴۱ هزار و ۸۰۰ ریال و قیمت پایانی آن ۴۱ هزار و ۵۵۷ ریال بود و بالاترین قیمت ۴۲ هزار ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۱ هزار و ۳۰۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام همراه اول امروز به ۹۷ هزا رو ۸۹۷ سهم به ارزش چهار میلیارد و ۷۳ میلیون و ۴۷۹ هزار و ۲۵۹ ریال با ۱۰۹ معامله رسید.
نماد همراه تاثیر مثبت ۰٫۲۵ واحدی روی شاخص بورس گذاشت و ارزش بازار آن به ۸۵ میلیون و ۸۱۴ هزار و ۵۷۳ میلیون ریال رسید.نظرات غیرفعال است.