کد خبر: 13233

کاهش بهای سهام مخابرات و افزایش بهای سهام همراه اول

سینا: سهام شرکت مخابرات ایران امروز در بازار بورس با کاهش قیمت و سهام شرکت ارتباطات سیار ایران با افزایش قیمت مواجه شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز ۲۰ ریال کاهش قیمت و ۰٫۷۹ درصد تغییر منفی به ۲۴۸۱ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت با قیمت ۲۴۸۰ ریال آغاز شد و با قیمت ۲۴۹۶ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۲۵۱۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۲۴۳۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام مخابران امروز به ۵ میلیون و ۳۷۴ هزار و ۷۳۸ سهم به ارزش ۱۳ میلیارد و ۲۴۸ میلیون و ۱۹۶ هزار و ۸۸۴ ریال با ۷۷۳ معامله رسید.
نماد اخابر امروز ۱۸٫۷۹ واحد تاثیر منفی بر شاخص بورس گذاشت و ارزش بازار آن به ۱۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار و ۶۴۵ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران با ۱۲ ریال افزایش قیمت و ۰٫۰۳ درصد تغییر به ۴۱ هزار و ۵۵۹ ریال رسید.
قیمت آغازین معاملات سهام این شرکت نیز ۴۱ هزار و ۵۰۱ ریال و قیمت پایانی آن ۴۱ هزار و ۵۵۹ ریال بود و بالاترین قیمت ۴۲ هزار ریال و پایین‌ترین قیمت ۴۱ هزار و ۲۰۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام همراه اول امروز به ۷۹ هزار و ۸۶ سهم به ارزش سه میلیارد و ۲۹۸ میلیون و ۳۶۶ هزار و ۴۵۷ ریال با ۸۶ معامله رسید.
نماد همراه نیز امروز ۰٫۵۱ واحد تاثیر مثبت بر شاخص بورس گذاشت و ارزش بازار آن به ۸۵ میلیون و ۸۱۸ هزار و ۷۰۳ میلیون ریال رسید.نظرات غیرفعال است.