کد خبر: 12919

کاهش بهای سهام مخابرات و افزایش بهای سهام همراه اول

سینا: سهام شرکت مخابرات ایران امروز در بازار بورس با کاهش قیمت و سهام همراه اول با افزایش قیمت مواجه شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با یک ریال کاهش قیمت و ۰٫۰۳ درصد تغییر منفی به ۲۹۰۴ ریال رسیدد.
معاملات سهام این شرکت با قیمت ۲۷۸۹ ریال آغاز شد و با قیمت ۲۹۰۵ ریال پایان یافت و بالاترین و پایین‌ترین قیمت ۲۷۹۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام شرکت مخابرات ایران امروز به ۱۰۰ هزا رو ۳۴۳ سهم به ارزش ۲۷۹ میلیون و ۹۵۶ هزار و ۹۷۰ ریال با ۴۲ معامله رسید.
نماد اخابر امروز ۰٫۹۳ واحد تاثیر منفی بر شاخص بورس گذاشت و ارزش بازار آن به ۱۳۳ میلیون و ۲۶۲ هزار و ۹۷۰ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران امروز با ۲۲ ریال افزایش قیمت و ۰٫۰۵ درصد تغییر مثبت به ۴۲ هزار و ۲۱۳ ریال رسید.
قیمت آغازین معاملات سهام همراه اول نیز ۴۲ هزار و ۸۶۰ ریال و قیمت پایانی آن ۴۲ هزار و ۲۱۳ ریال بود و بالاترین قیمت ۴۲ هزار و ۸۶۰ ریال و و پایین‌ترین قیمت ۴۲ هزار و ۴۵۳ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام این شرکت امروز به ۶۷ هزار و ۴۹۰ ریال به ارزش ۲ میلیارد و ۸۶۹ میلیون و ۹۰۸ هزار و ۷۹ ریال با ۹۴ معامله رسید.
نماد همراه امروز ۰٫۹۲ واحد تاثیر مثبت بر شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۸۷ میلیون و ۱۶۹ هزار و ۲۰۳ میلیون ریال رسید.نظرات غیرفعال است.