کد خبر: 13798

کاهش بهای سهام‌های مخابرات و همراه اول

سینا: سهام‌های شرکت‌های مخابرات ایران و ارتباطات سیار امروز در بازار سرمایه با کاهش قیمت مواجه شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران با ۵۵ ریال کاهش و ۱٫۵۹ درصد تغییر منفی به سه هزار و ۴۰۲ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت امروز با بهای سه هزار و ۴۹۵ ریال آغاز شد و با قیمت سه هزار و ۴۰۲ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت سه هزار و ۴۹۶ ریال و پایین‌ترین قیمت سه هزار و ۳۳۳ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام آن به ۲۲ میلیون و ۸۸۱ هزار و شش سهم به ارزش ۷۷ میلیارد و ۸۴۲ میلیون و ۴۰ هزار و ۴۰۹ ریال با سه هزار و ۲۸۰ معامله رسید.
نماد اخابر امروز ۵۱٫۶۲ واحد تاثیر منفی در شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۵۶ میلیون و ۶۲ هزار و ۱۷۷ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران با ۳۵ ریال کاهش قیمت و ۰٫۰۶ درصد تغییر منفی به به ۵۵ هزار و ۲۰۹ ریال رسید.
معاملات سهام همراه اول نیز امروز با قیمت ۵۵ هزار و ۱۵۳ ریال آغاز شد و با قیمت ۵۵ هزار و ۲۰۹ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۵۵ هزار و ۴۰۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۵۵ هزار و ۱۰۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام این شرکت امروز به ۲۶۴ هزار و ۴۱۰ هم به ارزش ۱۴ میلیارد و ۵۷۰ میلیون و ۶۸۴ هزار و ۳۹۰ ریال با ۱۰۲ معامله رسید.
نماد همراه امروز ۱٫۴۸ واحد تاثیر منفی در شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۱۴ میلیون و پنج هزار و ۷۴۶ میلیون ریال رسید.نظرات غیرفعال است.