کد خبر: 9809

کاربران گوشی‌های سامسونگ می‌توانند از سامسونگ Apps خرید کنند

سینا: کاربران گوشی‌های هوشمند سامسونگ می‌توانند با تنها یک کارت شتاب و یک گوشی هوشمند از بازار جهانی برنامه‌های کاربردی سامسونگ خرید کنند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، کاربران برای دریافت این برنامه‌ها می‌توانند از منوی Samsung Apps در گوشی خود استفاده کرده یا به سایت www.samsungapps.com مراجعه کنند. خرید برنامه‌ها مانند تمامی خریدهای اینترنتی به سرعت و با استفاده از هر کارت شتاب امکان‌پذیر است.
بازار جهانی برنامه‌های کاربردی سامسونگ به روی کاربران باز شده تا با ساده‌ترین روش، برنامه‌های دلخواه خود را خریداری کرده و از آنها روی گوشی هوشمند خود استفاده کنند.
بدین ترتیب تمام ایرانیان می‌توانند به این بازار بین‌المللی دسترسی داشته باشند و لذت گشت و گذر و خرید از آن را تجربه کنند.
همچنین ۱۱ نفر از خریداران گوشی گلکسی S II جایزه خواهند گرفت. خریداران بازار جهانی برنامه‌های کاربردی سامسونگ روز به روز رو به افزایش است و هر کس که ۱۰۰ هزارمین خریدار Samsung Apps باشد، اولین برنده خوش شانس خواهد بود.
همچنین هر ۱۰ هزارمین خریدار بعدی یعنی ۱۱۰ هزارمین، ۱۲۰ هزارمین تا ۲۰۰ هزارمین خریدار نیز برندگان بعدی بازار جهانی برنامه‌های کاربردی سامسونگ خواهند بود.نظرات غیرفعال است.