کد خبر: 11130

چتر وایمکس ایرانسل دسترسی به اینترنت پرسرعت در محیط های عمومی را فراهم کرد

سینا: چتر وایمکس ایرانسل، دسترسی به اینترنت پر سرعت بی‌سیم در محیط های عمومی را بدون نیاز به مودم فراهم کرده و این امکان را به مشترکین ایرانسل می دهد تا از طریق WiFi گوشی، تبلت یا لپ تاپ خود به اینترنت متصل شوند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، باوجود آنکه بیشتر لپ‌تاپ‌ها و گوشی‌های تلفن همراه مجهز به قابلیت WiFi و دریافت اینترنت پرسرعت بی‌سیم هستند، اما تا پیش از این، کاربران اینترنت ناچار بودند برای استفاده از اینترنت، دریک مکان مشخص مستقر شوند.
این درحالی است که چتر وایمکس ایرانسل راهکاری مناسب برای دسترسی به اینترنت پرسرعت بی‌سیم در محل‌هایی از جمله رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها، مراکز آموزشی و دانشگاهی، ادارات و بیمارستان‌ها است که مشتریان، بازدید کنندگان و یا حتی مسافران، برای مدتی نسبتا کوتاه درآنجا به سر می‌برند، است.
روش استفاده از این محصول جدید ایرانسل بسیار ساده است و شما برای تجربه این خدمت جدید می‌توانید در سالن ایرانسل در نمایشگاه بین‌المللی ایران تلکام ۲۰۱۲ یک پیامک بدون متن به شماره ۰۹۳۶۱۰۰۰۱۰۰ ارسال کنید. با ارسال این پیامک، Access point، شماره کاربری و رمز عبور از طریق پیامک برای مشترک ارسال می‌شود.
پس از آن کافی است Access point را بر روی گوشی، لپ تاپ و یا تبلت خود تنظیم کنید و پس از بازکردن مرورگر اینترنت خود و وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور می‌توانید از چتر وایمکس ایرانسل در داخل سالن ایرانسل استفاده کنید و از هم اکنون به مدت ۳۰ دقیقه از این سرویس به صورت رایگان بهره‌مند شوید.
علاقه‌مندان به راه‌اندازی چتر وایمکس ایرانسل می‌توانند از طریق مکاتبه با آدرس ایمیل WiMAXSales@mtnirancell.ir درخواست خود را برای راه‌اندازی این محصول در محل مورد نظرشان به ثبت برسانند.نظرات غیرفعال است.