کد خبر: 13386

پیش‌بینی سود هر سهم مخابرات براساس عمکرد شش ماهه این اپراتور

سینا: بورس اوراق بهادار تهران بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت مخابرات ایران، پیش‌بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفتد ماه ۹۲ این شرکت با سرمایه ۴۵ میلیون و ۸۷۳ هزار و ۶۵۶ میلیون ریال را ۴۶۵ ریال اعلام کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این شرکت پیش‌بینی سود هر سهم تلفیقی گروه برای سال مالی ۱۳۹۲ را پیش از این ۴۶۴ ریال و پیش‌بینی سود هر سهم شرکت اصلی برای سال مالی ۱۳۹۲ را ۴۶۵ ریال اعلام کرده بود.
در مفروضات پیش‌بینی درآمد هر سهم اخیر، سود نقدی هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران برای سال مالی ۱۳۹۲ مبلغ ۹ هزار و ۶۷۸ ریال پیش‌بینی شده است که این مبلغ با سیاست تقسیم سود اعلامی توسط شرکت ارتباطات سیار ایران به مبلغ ۸ هزار و ۷۲۶ ریال به ازای هر سهم مطابقت ندارد.
همچنین سود نقدی هر سهم پیشنهادی به مجمع عمومی عادی سال مالی ۱۳۹۲ معادل ۹۰ درصد سود هر سهم شرکت است.
سود نقدی هر سهم پیش‌بینی شده برای سال مالی ۱۳۹۲ که در اطلاعیه این شرکت مبلغ ۳۷۸ ریال درج شده، معادل ۹۰ درصد سود هر سهم با فرض افزایش سرمایه شرکت به مبلغ ۵۰ میلیون و ۷۴۶ هزار و ۶۳۳ میلیون ریال است.
افزایش سرمایه این شرکت منوط به اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب آن توسط مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام است.نظرات غیرفعال است.