کد خبر: 10891
تخفیف ایرانسل برای پیامک‌های فارسی

پیامک ایرانسل داخل شبکه ۷۰ ریال و خارج شبکه ۹۰ ریال شد

سینا: مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند درجشنواره پاییز ایرانسل که از یکم مهر ماه آغاز و تا سی‌ام آذر ماه ادامه دارد، با دارا بودن۱۰ هزار ریال اعتبار در سیم‌کارت خود از تخفیف‌های ویژه پیامک برخوردار شوند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این دسته از مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند با استفاده از کد دستوری #۳*۲*۷*۱۴۰* پیامک‌های فارسی داخل شبکه خود را با صرف ۷۰ ریال و پیامک های فارسی خارج از شبکه خود را با صرف تنها ۹۰ ریال ارسال کنند.
علاوه بر این، آن دسته از مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل که ۱۰ هزار ریال اعتبار در سیم‌کارت خود دارند می‌توانند از۲۰ پیامک فارسی رایگان داخل شبکه، ۱۰ دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه و ۷۵ مگا بایت اینترنت رایگان نیز بهره‌مند شوند.
مشترکان علاقه‌مند به استفاده از این بسته تخفیفی می‌توانند جهت فعال‌سازی ازطریق کد دستوری #۱*۶*۱۴۰* اقدام کنند و توجه داشته باشند که مدت زمان استفاده از این بسته تنها ۷ روزاست.
این افراد می‌توانند جهت اطلاع از باقیمانده اعتبارمکالمه بسته افزایشی ترکیبی خود از کد دستوری #۱*۳*۶*۱۴۰*، برای اطلاع از باقیمانده اعتبار پیامک بسته افزایشی ترکیبی از کد دستوری #۳*۱۴۱* و برای اطلاع از باقیمانده اعتبار اینترنت همراه بسته افزایشی ترکیبی خود از کد دستوری #۱۰*۱۴۱* استفاده کنند.نظرات غیرفعال است.