کد خبر: 9991

پیاده‌روی خانوادگی هفته المپیک با حمایت ایرانسل برگزار شد

سینا: با حمایت ایرانسل به عنوان تنها حامی کاروان اعزامی ایران به مسابقات المپیک ۲۰۱۲ و به منظورترویج ورزش‌های همگانی، برنامه پیاده‌روی خانوادگی مصادف با هفته المپیک در تهران برگزار شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، دراین مراسم که از ساعت ۸ صبح امروز جمعه و از محل کمیته ملی المپیک آغاز و تا بوستان ملت ادامه داشت، جمع کثیری از خانواده های تهرانی حضورداشتند.
همچنین با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط کمیته ملی المپیک، فدراسیون ورزش‌های همگانی و شرکت ایرانسل، مراسم متنوعی در نقطه پایانی این مسابقه برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده بود.
انجام ورزش باستانی، طناب زنی، نمایش حرکات اکروباتیک با دوچرخه به همراه انجام ورزش‌های بومی و محلی ازعمده‌ترین بخش‌های این مراسم زیبا و متنوع بودند.
یک دستگاه خودرو پراید، ۲۵عدد اشتراک وایمکس ایرانسل، ۵۰ عدد سیم‌کارت ایرانسل با ۲۰۱۲ دقیقه مکالمه رایگان و ۲۰۱۲ پیامک رایگان جوایز ارزنده ای بودند که از سوی ایرانسل به برگزیدگان اهدا شد.
گفتنی است هفتم خرداد ماه نیز برنامه پیاده‌روی همگانی مشابهی با حضور بانوان در محله قصر فیروزه تهران برگزار و به برندگان نیز جوایز ارزنده‌ای از سوی شرکت ایرانسل تقدیم شد.نظرات غیرفعال است.