کد خبر: 10939

پاسخ همراه اول به اعتراض زائرین حج به تغییر تعرفه رومینگ حجاج

سینا: همراه اول در واکنش به شائبه تغییر تعرفه رومینگش برای سیم‌کارت‌های حجاج ایرانی در عربستان، هرگونه تغییر تعرفه را رد و بر ثبات وعده‌اش تاکید کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، در چند روز گذشته، شائبه‌ای به نقل از تعدادی از حجاج مشترک همراه اول، در برخی رسانه‌ها منعکس شده بود مبنی بر این که تعرفه رومینگ برای سیم‌کارت‌های همراه اول در عربستان، بیشتر از مقدار اعلام شده قبلی، اعمال می‌شود.
همراه اول نظر به اهمیت موضوع، بلافاصله بررسی کامل مکالمات صورت گرفته در سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری حاضر در عربستان را در دستور کار خود قرار داد و یقین حاصل شد که هیچ گونه تغییر و یا خطایی در محاسبه هزینه ارتباطات حجاج همراه اولی در موسم حج رخ نداده است.
همراه اول تاکید کرده فارغ از تغییرات قیمت ارز، همان طور که پیش از آغاز موسم حج وعده داده شده است، برای سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری حجاج همراه اولی، تعرفه هر دقیقه مکالمه ۷۰۰ تومان، مکالمه دریافتی دقیقه‌ای ۳۵۰ تومان، ارسال پیامک ۳۰۰ تومان و دریافت پیامک رایگان است.
همراه اول بر رعایت کامل این تعرفه ها وفادار است و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که نماینده‌ای هم به عربستان اعزام کرده است نیز به عنوان نهاد ناظر قانونی، بر عملکرد اپراتورها نظارت دقیق دارد.
در پایان، شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد که نماینده همراه اول در عربستان و نیز مرکز تماس ۹۹۹۰ همراه اول در ایران، آماده پاسخگویی و رفع هرگونه شائبه احتمالی تعرفه‌ای حجاج به صورت موردی و مصداقی است.نظرات غیرفعال است.