کد خبر: 1914
مدیرعامل اپراتور اسپادان اصفهان خبرداد:

شبکه وایمکس اسپادان تا پایان دی ماه به بهره برداری میرسد

سینا: مدیرعامل اسپادان از بهره برداری شبکه وایمکس اسپادان اصفهان تا پایان دی ماه خبرداد.

شهرام ستایش در گفتگو با خبرنگار آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)  گفت: همانطور که پیشتر وعده داده بودیم در دی ماه شبکه وایمکس اصفهان راه اندازی میشودد و حال نیز در تلاشیم تا پایان دی ماه اولین شبکه وایمکس اصفهان را به بهره برداری برسانیم.

مدیرعامل  اپراتور اصفهان  افزود: در حال حاضر در مراحل اولیه تست تجهیزاتمان به سر می بریم و امید می رود تا آخر دی ماه این تست ها به پایان رسیده  و پروژه وایمکس را آغاز کنیم.

وی در خصوص تعداد آنتن های وایمکس اظهار داشت: با توجه به تعهدی که به سازمان تنظیم  مقررات داده ایم برای کل استان اصفهان ۴۰ بی تی اس نصب خواهیم کرد.

ستایش در رابطه  با تعرفه های ارایه شده به سازمان تنظیم مقررات نیز بیان کرد: تا کنون تعرفه های مناسبی با در نظر گرفتن  قیمت تمام شده و نیاز مشتریان به سازمان تنظیم مقررات ارایه کرده ایم  که به احتمال زیاد با آن موافقت خواهد  شد.

مدیرعامل  اسپادان اصفهان در پایان تعداد  ظرفیت مشترک ها را ۱۵۰ هزار مشترک  خواند و خاطرنشان کرد: در ابتدای کار وایمکس اصفهان این تعداد  کافی است اما در آینده با درخواست  بیشتر مشترکین تعداد نیز قابل افزایش خواهد بود.  1. سلام من می خوام از وایمکس استفاده کنم و اطلاعات داده شده کافی نیست. مثلا الآن توی فولادشهر قابل استفاده هست؟ قیمت؟ سرعت؟ چطور می تونم استفاده کنم؟

  2. editor

    سرویس های اسپادان که هنوز عرضه نشده اما به احتمال زیاد می تونید از سرویس های وایمکس ایرانسل در استان اصفهان استفاده کنید