کد خبر: 12088

واگذاری بیش از ۱۸ گیگابیت سرویس دیتای داخل کشور توسط شرکت زیرساخت در سال ۹۱

سینا: شرکت ارتباطات زیرساخت در سال ۹۱ بیش از ۱۸٫۶ گیگابایت پهنای باند سرویس‌های دیتا در شبکه‌های داخلی کشور به مشتریانش واگذار کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از شرکت ارتباطات زیرساخت، حسن کریمی مدیرکل مهندسی عملیات شبکه  دیتای این شرکت با اعلام این مطلب گفت: باتوجه به ظرفیت‌سازی صورت گرفته برای توسعه پهنای باند سرویس‌های دیتا در داخل کشور، تمامی متقاضیان سرویس‌هایMPLS  ، VPLS و اینترانت، سرویس درخواستی خود را به میزان مورد تقاضا در سال ۹۱ دریافت کرده‌اند.
وی در ادامه مجموع پهنای باند واگذار شده برای سرویس‌های یاد شده را ۱۸٫۶ گیگابایت اعلام  کرد و در ادامه توضیح داد این سرویس‌ها به تفکیک عبارت از سرویس اینترانت به میزان ۱۰٫۱۸ گیابایت، سرویس VPLS به میزان ۷٫۵۹ گیگابایت و سرویس MPLS به میزان  Mbps820 هستند.
کریمی در ادامه تصریح کرد: اجرای برنامه‌های توسعه در سال‌های اخیر این امکان را برای شرکت ارتباطات زیرساخت فراهم کرده است که سرویس‌های داخلی را به محض ارائه درخواست و عقد قرارداد، واگذار کند و علاوه بر این شرکت ارتباطات زیرساخت آمادگی کامل خود را برای واگذاری هر یک از سرویس‌های یاد شده، به میزان مورد تقاضا دارد.  1. محسن

    چگونه در دیتای مخابرات ثبت نام کنیم