کد خبر: 10919

واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات با شرایط ویژه در ۸ استان کشور

سینا: شرکت مخابرات ایران همزمان با سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (ع) و روز خانواده اولین جشنواره فروش اینترنت پرسرعت مخابرات را با شرایط ویژه آغاز کرده است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این جشنواره ویژه استان های خراسان رضوی، فارس، اصفهان، قم، قزوین، یزد، کرمان و مرکزی است.
در این جشنواره به ازای پرداخت تعرفه جاری شرکت مخابرات، می توان با عقد قرارداد یک ساله و بدون پیش پرداخت و به صورت پرداخت اقساطی روی قبض تلفن ثابت از دو برابر حجم قابل استفاده در ماه بهره مند شد.
مشتریان فعلی شرکت نیز می توانند در طول ایام جشنواره از تخفیف ویژه نیم بها بودن حجم دانلود مازاد استفاده کنند. حجم دانلود خریداری شده در طول مدت جشنواره تا ۱۲ ماه بعد قابل استفاده خواهد بود.
متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره می توانند با مرکز خدمات شرکت مخابرات ایران با شماره ۲۰۲۰ تماس بگیرند.
امکان استفاده از اینترنت با ۲ برابر حجم دانلود بیشتر و قیمت یکسان نسبت به طرح عادی در طول مدت یکساله قراداد از مزایای این طرح به شمار می رود بطوریکه در این طرح با همان میزان پرداختی امکان استفاده از ۲ برابر حجم دانلود فراهم شده که با توجه به این قیمت در موارد مشابه صرفه جوئی قابل توجهی را برای مشتریان به همراه دارد.
تسهیلات مالی برای مشتری با توجه به پرداخت اقساطی بدون پیش پرداخت نیز فراهم شده که متقاضیان با درنظر گرفتن شرایط اعلام شده توسط شرکت مخابرات استان می توانند با در دست داشتن مدارک لازم نسبت به تقسیط مبلغ قرارداد اقدام کنند.
پرداخت صورتحساب ADSL به صورت اقساطی روی قبض تلفن ثابت باعث مقرون به صرفه بودن استفاده از این سرویس است و در این طرح برای رفاه حال مشتریان پیش بینی شده تا تمامی محاسبات هزینه ای ADSL پس از استفاده روی قبض تلفن ثابت دریافت شود.

 تعـرفـه در جشـنـواره

محصول
ADSL

۱GB

۲GB

۴GB

۶GB

۸GB

۱۲۸Kbps

 ۶۵,۰۰۰ریال

 ۷۰,۰۰۰ریال

 ۸۰,۰۰۰ریال

 ۹۰,۰۰۰ریال

۱۰۰,۰۰۰ریال

۲۵۶Kbps

 ۹۰,۰۰۰ریال

 ۹۵,۰۰۰ریال

 ۱۰۵,۰۰۰ریال

 ۱۱۵,۰۰۰ریال

 ۱۲۵,۰۰۰ریال

۵۱۲Kbps

 ۱۱۵,۰۰۰ریال

 ۱۲۰,۰۰۰ریال

 ۱۳۰,۰۰۰ریال

 ۱۴۰,۰۰۰ریال

 ۱۵۰,۰۰۰ریال

۱Mbps

 ۱۳۵,۰۰۰ریال

 ۱۴۰,۰۰۰ریال

 ۱۵۰,۰۰۰ریال

 ۱۶۰,۰۰۰ریال

 ۱۷۰,۰۰۰ریال

۲Mbps

 ۱۷۵,۰۰۰ریال

 ۱۸۰,۰۰۰ریال

 ۱۹۰,۰۰۰ریال

 ۲۰۰,۰۰۰ریال

۲۱۰,۰۰۰ریالنظرات غیرفعال است.