کد خبر: 8068

واکمن و مسابقه بزرگ و زنده موسیقی پاپ سونی اریکسون

سینا: واکمن یادتان هست؟ شاید این روزها دیگر کسی از واکمن استفاده نکند، اما واکمن برای خیلی‌ها نوستالژی شیرین روزهایی نه چندان دور را به ذهن می‌آورد و برای جوان‌ترها نمادی است از پیوند قدیمی موسیقی و فناوری.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی سونی اریکسون در ایران، مسابقه‌ای که این روزها به‌ابتکار سونی‌اریکسون و با همکاری مجله چلچراغ در حال برگزاری است، دوباره نام واکمن را زنده کرده است.
این مسابقه اینترنتی در حقیقت برنامه‌ای برای معرفی یکی از گوشی‌های جدید سونی‌اریکسون با نام Live with Walkman است، گوشی‌ای با قابلیت‌های ویژه برای گوش کردن و پخش موسیقی.
این مسابقه که با نام «مسابقه بزرگ موسیقی پاپ ایران» برگزار می‌شود، به مدت بیست روز ادامه خواهد داشت و در آن، هر روز یک سوال در رابطه با موسیقی پاپ امروز ایران مطرح می‌شود؛ به این ترتیب این مسابقه به‌نوعی حال و هوای «لایو» یا زنده هم دارد.
در این مسابقه برخی از چهره‌های شناخته‌شده و قدیمی مجله‌ی چلچراغ در طراحی پرسش‌ها و در نظارت و داوری آن حضور خواهند داشت و برای برندگان مسابقه نیز جوایز متعدد (و البته وسوسه‌کننده‌ای!) شامل یک سفر پنج روزه به دوبی و تعدادی گوشی Live with Walkman سونی اریکسون در نظر گرفته شده است.
برای شرکت در این مسابقه باید ابتدا در سایت آن (به‌نشانی www.ppq.ir) ثبت نام کرد و پس از آن به‌مدت بیست روز (از تاریخ مشخص‌شده) به سوالاتی که هر روز در سایت قرار می‌گیرد پاسخ داد. در ضمن می‌توان از طریق صفحه‌ای که در سایت در نظر گرفته شده، از دوستان نیز برای شرکت در مسابقه دعوت کرد که این کار البته برای شرکت‌کننده امتیاز هم دارد.
اطلاعات بیش‌تری درباره‌ی این مسابقه و هم‌چنین اطلاعات کامل‌تری درباره‌ی گوشی سونی‌اریکسون مدل Live with Walkman در سایت یاد شده موجود است.نظرات غیرفعال است.