کد خبر: 11119

واژه‌ها جایگزین شماره تلفن می‌شوند

سینا: مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران از معرفی سرویس فون واژه در سیزدهمین نمایشگاه ایران تلکام خبر داد و گفت: سرویس نوین فون واژه، این امکان را به مشترکین می‌دهد تا به جای اعلام شماره تلفن از واژه‌ها استفاده کنند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از شرکت مخابرات استان تهران، حجت‌ا… فرزین افزود: شرکت مخابرات استان تهران، پروژه واگذاری کدهای خدماتی فون واژه را با شعار «نام شما، شماره تلفن شماست» افتتاح خواهد کرد.
وی افزود: به منظور خدمت رسانی بیشتر به مشترکان تلفن ثابت، شرکت مخابرات استان تهران، اقدام به ارائه سرویس جدیدی با نام فون واژه کرده است.
فرزین با بیان اینکه استفاده از خدمات فون واژه، فرد را بی‌نیاز از حفظ شماره تلفن‌ها کرده و موجب آسان‌سازی در ارتباطات می‌شود، اظهار داشت: این طرح برای شماره‌های ۴، ۵ و ۸ رقمی قابلیت اجرا دارد و در آن برای هر کلمه یک شماره تلفن و برای هر شماره تلفن، یک یا چندین کلمه تعریف می‌شود.
وی افزود: باتوجه به اهمیت اصل مشتری مداری در دنیای امروزی اینگونه شماره‌ها دسترسی مشترکین و متقاضیان را به شرکت‌های مورد نظر آسان می‌‌کند چراکه متقاضیان بدون نیاز به حفظ شماره تلفن با تایپ کلمه مورد نظر خود نظیر taxi, bime, bank, … با موسسه یا شرکت مورد نظر ارتباط برقرار کرده و ازخدمات مورد نظر استفاده می‌کنند.نظرات غیرفعال است.