کد خبر: 13833

همراه اول ۳۰ درصد شارژ رایگان به بانوان می‌دهد

سینا: اپراتور اول تلفن همراه کشور به مشترکین خانم مالک سیم‌کارت اعتباری، ۳۰ درصد شارژ رایگان می‌دهد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در طرح جدیدی با عنوان هدیه شارژ بانوان، همراه اول به سیم‌کارت‌هایی که به نام یک خانم ثبت نام شده باشد ۳۰ درصد شارژ بیشتر می‌دهد.
براساس این گزارش، بانوان همراه اولی می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری *۱۱۱*۱۲۳*pin# از ۳۰ درصد اعتبار هدیه در زمان شارژ سیم‌کارت خود بهره‌مند شوند.
کل مبلغ پین و ۳۰ درصد شارژ هدیه، در مدت زمان محدودی قابل استفاده است. پس از وارد کردن رمز شارژ، ابتدا مشترک به اندازه مبلغ پین افزایش شارژ داشته و سپس این مبلغ کسر شده و به جای آن شارژی به ارزش ۱۳۰ درصد مبلغ پین (پس از کسر مالیات) به مشترک داده می‌شود.
شارژ دریافتی (مجموعه شارژ خریداری شده و شارژ هدیه) برای استفاده درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) بوده و برای مکالمه، ارسال پیامک، پیام چندرسانه‌ای (MMS) و اینترنت همراه (GPRS) با تعرفه‌های جاری همراه اول قابل استفاده است.
هنگامی که مشترک کد دستوری هدیه شارژ بانوان را ارسال می‌کند، ابتدا پروفایل وی در پایگاه داده‌های همراه اول بررسی شده و در صورتی که مشترک خانم نباشد، به وی اطلاع داده می‌شود که مشمول طرح نیست؛ اما پین همچنان قابلیت مصرف را خواهد داشت. به عبارت دیگر در این طرح پین مصرف نشده و مشترک می‌تواند آن را به صورت عادی یا در طرح‌های دیگر شارژ هدیه مورد استفاده قرار دهد.
گفتنی است با استفاده از شارژ دریافتی نمی‌توان بسته‌های تشویقی از جمله بسته‌های اینترنت همراه، پیامک و … خریداری کرد. همچنین شارژ دریافتی را نمی‌توان به سایر خطوط اعتباری انتقال داد و مشترکین حقوقی امکان دریافت این هدیه را ندارند.
دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص طرح هدیه شارژ بانوان از طریق پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir امکان‌پذیر است.نظرات غیرفعال است.