کد خبر: 11492

همراه اول سیم کارت اعتباری زمستانه واگذار می کند

سینا: همراه اول سیم کارت اعتباری طرح زمستانه با قیمت ۱۰۰ هزار ریال و ۵۰ هزار ریال اعتبار اولیه واگذار می کند.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، همراه اول علاوه بر ۵۰ هزار ریال اعتبار اولیه سیم کارت اعتباری، چهار بسته هدیه فعال سازی برای مشترکین جدید در نظر گرفته است که یک بسته به انتخاب مشترک در دفاتر خدمات ارتباطی فعال می شود.

مشخصات بسته های هدیه فعالسازی زمستانه از این قرار است که در بسته شماره یک ۹۰ دقیقه مکالمه رایگان برای مدت ۳ماه و هر ماه امکان استفاده از ۳۰ دقیقه تماس داخل شبکه همراه اول و ۳ ماه سرویس آوای انتظار رایگان عرضه می شود.

۳۰ دقیقه مکالمه رایگان در هر ماه، مختص همان ماه بوده و مهلت استفاده از آن ۳۰ روز پس از فعالسازی است و تماس های داخل شبکه شامل تماس با تلفن ثابت و تلفن های همراه اول است.

بسته شماره دو نیز شامل ۶۰ دقیقه مکالمه رایگان به مدت ۳ماه و هر ماه امکان استفاده از ۲۰ دقیقه تماس داخل شبکه همراه اول، ۱۵۰ پیامک به مدت ۳ماه و هر ماه، امکان استفاده از ۵۰ پیامک فارسی و یا انگلیسی داخل شبکه همراه اول و ۳ ماه سرویس آوای انتظار رایگان با مهلت استفاده از ۳۰ روز پس از فعالسازی است.

بسته شماره سه نیز شامل ۴۵۰ پیامک رایگان به مدت ۳ماه و هر ماه امکان استفاده از ۱۵۰ پیامک فارسی و یا انگلیسی داخل شبکه همراه اول و ۱۵۰ پیامک در هر ماه و بسته شماره چهار شامل ۳۰ هزار ریال اعتبار هدیه داخل شبکه همراه اول به مدت ۳ماه و هر ماه امکان استفاده از ۱۰ هزار ریال اعتبار داخل شبکه همراه اول است.

مشترکین با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی و ارائه مدارک لازم شامل اصل و تصویر کارت ملی یا شناسنامه می توانند نسبت به ثبت نام و فعال سازی سیم کارت و هدیه فعال سازی طرح زمستانه اقدام کنند.

بسته های انتخابی قابل تعویض نیست و چنانچه مشترکان در بسته های ۱و ۲ زودتر از ۳ ماه اقدام به حذف سرویس آوای انتظار کنند، فعالسازی مجدد سرویس مشمول هزینه خواهد بود.نظرات غیرفعال است.