کد خبر: 13778

همراه اول تندیس حقوق برند را دریافت کرد

سینا: در اولین کنفرانس تخصصی حقوق برند در ایران، همراه اول «تندیس حقوق برند» را دریافت کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اولین کنفرانس تخصصی حقوق برند در ایران روز پنج‌شنبه ۵ دی ماه به همت دبیرخانه دائمی کنفرانس تخصصی حقوق برند و با حضور غلامرضا مصباحی مقدم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، حسن کاظمی قمی مشاور اقتصادی وزارت امور خارجه و جمعی از اساتید و کارشناسان در مرکز همایش‌های بین المللی نیایش برگزار شد.
در این کنفرانس یک روزه که با هدف ایجاد ساختار اقتصاد رقابتی سالم و تشویق صاحبان برند برای ارائه محصولات و خدمات با کیفیت برتر، تبیین نقش اساسی و تعیین کننده برند در رشد و نوآوری و سودآوری و ادامه حیات اقتصادی بنگاهها برگزار شد، از برندهای برگزیده تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم غلامرضا مصباحی مقدم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به حفظ ارزش برند گفت: برند و نشان‌های تجاری باید بتوانند قابلیت اجاره و هم قابلیت معامله را در بازار بورس داشته باشند.
برگزاری پانل های تخصصی و کارگاههای آموزشی از دیگر برنامه های این کنفرانس تخصصی برند بود.
در این مراسم پس از ارزیابی های بعمل آمده، همراه اول به دلیل فعالیت های گسترده در حوزه برند و نیز حمایت از حقوق برندهای ایرانی، تندیس حقوق برند را دریافت کرد و مورد تقدیر قرار گرفت.نظرات غیرفعال است.