کد خبر: 11335

همراه اول اپراتور پیشتاز کشور در جشنواره ملی قهرمانان صنعت و اقتصاد شد

سینا: در هشتمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت و اقتصاد ایران، از همراه اول به عنوان اپراتور پیشتاز کشور، با اهدا تندیس زرین و لوح، تقدیر شد.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، عصر روز دوشنبه ۲۷ آذرماه، هشتمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت و اقتصاد ایران با حضور غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت، حجه­الاسلام ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس، مهندس رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضاء مجمع تشخیص مصلحت نظام و مدیران اقتصادی و صنعتی کشور در مرکز همایش­های بین­المللی صداوسیما برگزار شد و از قهرمانان صنعت کشور تقدیر به عمل آمد.

در این جشنواره ملی از واحدهای پیشتاز بازار و نیز واحدها و کارآفرینان نمونه تجلیل شد.

در بخش واحدهای پیشتاز که در ۱۴ گروه دسته‌بندی شده بودند، در گروه اپراتوری تلفن­همراه، همراه­اول به عنوان پیشتاز بازار حوزه اپراتوری تلفن­همراه کشور انتخاب شد و وحید صدوقی مدیر عامل این اپراتور لوح تقدیر و تندیس زرین خود را از آقایان غضنفری وزیر صنایع، معادن و تجارت و رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی دریافت کرد.

در بخشی از متن لوح تقدیر این جشنواره خطاب به مهندس صدوقی مدیرعامل همراه اول چنین آمده است: “درخشش و بالندگی آن مجموعه ارزشمند در هشتمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت و اقتصاد ایران و احراز عنوان «پیشتاز بازار در حوزه اپراتور تلفن همراه» در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی برگ زرین دیگری بر لوح افتخارات و کامیابی فرزندان سرافراز و نوآوری این مرز و بوم افزوده است”.

نظرسنجی حضوری از مردم و مصرف کنندگان در شهرهای بزرگ کشور، نظرسنجی اینترنتی و پیامکی در کل کشور و ارزیابی کمیته علمی جشنواره، معیارهای انتخاب این جشنواره بوده است.نظرات غیرفعال است.