کد خبر: 9546

همراه اولی‌ها آزادی خرمشهر را جشن می‌گیرند

سینا: به مناسبت فرار رسیدن سالروز فتح خرمشهر و روز ایثار، مقاومت و پیروزی، همراه اول با همراهی شرکت راهکارهای همراه کارینا از مشترکان محترم همراه اول دعوت کرده است تا سالروز آزادی خرمشهر را جشن گرفته و یاد و خاطره شهیدان و ایثارگران دفاع مقدس را گرامی بدارند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، مشترکان محترم همراه اول می‌توانند با ارسال کلمه KHORAM به شماره ۷۰۲۲ به عضویت همراهان جشن آزادی خرمشهر درآیند.
آن دسته از مشترکان همراه اول که تمایل دارند تنها به عضویت یکی از سرویس‌های ویژه جشن آزادی خرمشهر درآیند می‌توانند کلمه کلیدی همان سرویس را به شماره ۷۰۲۲ ارسال کنند.
این دسته از مشترکان می‌توانند برای دریافت خنده‌های پشت سنگر کلمه KHANDEH، برای دریافت سرویس خاطرات مردان جنگ کلمه KHATEREH، برای دریافت خرمشهر در سینما کلمه CINEMA و برای دریافت سوالات مسابقه علامت سوال ؟ را به شماره ۷۰۲۲ بفرستند.
هزینه هر پیامک ۵۰۰ ریال است و مشترکانی که تا پایان روز سوم خرداد تمامی سرویس‌های خود را فعال نگه دارند، در قرعه‌کشی جشن سالروز آزادی خرمشهر شرکت داده می‌شوند و می‌توانند جوایزی نظیر ربع سکه‌های بهارآزادی، گوشی‌های موبایل، دوربین‌های دیجیتال و….دریافت کنند.
مشترکان محترم همراه اول برای لغو هر سرویس در هر زمان تنها کافیست OFF را در کنار کلمه کلیدی سرویس بنویسند برای مثال لغو سرویس خرمشهر در سینما با ارسال CINEMA OFF به شماره ۷۰۲۲ امکان‌پذیر است. لازم به ذکر است با ارسال KHORAM OFF تمامی سرویس‌های ویژه خرمشهر لغو می‌شود.نظرات غیرفعال است.